Namioty magazynowe

Namioty magazynowe

rozwiązanie dla biznesu

Namioty magazynowe Protan Elmark to namioty oparte o solidną konstrukcję, które z powodzeniem zastępują murowane budynki magazynowe. Przeznaczone są do całorocznego użytkowania, dzięki wysokiej odporności nawet na trudne warunki pogodowe.

Zakup hali magazynowej jest ekonomicznym rozwiązaniem oraz sposobem na rozbudowę powierzchni magazynowej nawet w ciągu kilku dni. 

Namioty magazynowe Protan Elmark sprawdzają się w roli magazynów, chroniąc składowany towar przed deszczem oraz wiatrem. W razie potrzeby, zimą magazyny mogą być dogrzewane. Trwała i solidna konstrukcja gwarantuje bezpieczeństwo pracownikom hali magazynowej. 

Namiot magazynowy w ofercie Protan Elmark to połączenie najwyższej jakości z atrakcyjną ceną.  Aby zredukować koszty użytkowania hali, dach został zaprojektowany z wykorzystaniem przepuszczającej światło tkaniny PCV. W ciągu dnia nie ma więc potrzeby korzystania z dodatkowego oświetlenia. Z myślą o firmach z mniejszym budżetem, stworzyliśmy ofertę leasingu hal namiotowych.

Opcjonalnie hale magazynowe mogą być wzmacniane z zastosowaniem płyt falistych i warstwowych, dzięki czemu magazyny zyskują dodatkowe zabezpieczenie.

Zadzwoń do nas +48 61 8134 523

lub

wyślij zapytanie

Norweskie hale

bezpośrednio od producenta

Również w naszej ofercie

Najwyższa jakość

Przywiązanie do detali

Najwyższa jakość - sprawdź

skontaktuj się z nami

61 8134-523

lub

wyślij zapytanie

skonfiguruj halę


W celu uzyskania szczegółowej oferty cenowej, prosimy o skonfigurowanie hali oraz przesłanie danych kontaktowych.

skonfiguruj

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 61 81 34 523
powrót