Namioty targowe

Namioty targowe

profesjonalny wizerunek

Zaprojektowane specjalnie z myślą o wystawcach na targach branżowych. Dostępne są w różnych kształtach i rozmiarach, odpowiednich dla każdej firmy.

Namioty targowe Protan Elmark sprawdzą się zarówno na targach, jak i na eventach jako zadaszenie dla promujących się firm. Aby podkreślić profesjonalny charakter stoiska, przygotowaliśmy w ofercie namioty na planie kwadratu, prostokąta i wieloboku.

Poszycie jest wyjątkowo trwałe i estetyczne. Specjalnie z myślą o reprezentacyjnej funkcji namiotu oferujemy możliwość nadrukowania dowolnego wzoru graficznego, w tym logotypu wystawcy.

Namioty targowe są stabilne i bezpieczne dla użytkowników nawet w czasie trudnych warunków pogodowych. Rozkładanie namiotu nie jest czasochłonne i pozwala na zastosowanie obiektu nawet na jednodniowe imprezy. Przy tym zastosowanie poszycia najwyższej jakości, gwarantuje wieloletnią wytrzymałość namiotu, mimo częstego montażu i demontażu. 

Namioty mogą być często montowane i demontowane bez szkody dla konstrukcji obiektu. Dzięki temu z łatwością można zmieniać ich lokalizację.

Namiot targowy wyróżniaja się na tle tradycyjnych hal namiotowych. Dostępny jest w kilku wersjach. Istnieje możliwość indywidualnego dopasowania rozmiaru.

Zadzwoń do nas +48 61 8134 523

lub

wyślij zapytanie

Norweskie hale

bezpośrednio od producenta

Również w naszej ofercie

Najwyższa jakość

Przywiązanie do detali

Najwyższa jakość - sprawdź

skontaktuj się z nami

61 8134-523

lub

wyślij zapytanie

skonfiguruj halę


W celu uzyskania szczegółowej oferty cenowej, prosimy o skonfigurowanie hali oraz przesłanie danych kontaktowych.

skonfiguruj

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 61 81 34 523
powrót