Zabudowa specjalna Ferrometal

Zabudowa specjalna - Ferrometal

Zabudowa dla profesjonalistów

Nietypowe zlecenie zabudowy i izolacji cieplnej maszyny przemysłowej, której elementy są bardzo czułe na ujemne temperatury.

Maszyna, której zabudowę przygotowaliśmy, znajdowała się w wielkopowierzchniowej nieizolowanej hali. Klient miał obawy, że w związku z nadchodzącą zimą może ona ulec uszkodzeniu. Przedstawił też dodatkowe kryteria, które miała spełniać zabudowa m.in. jak najmniejsza powierzchnia zabudowy, łatwy dostęp do elementów maszyny wymagających serwisowania, doświetlenie wnętrza światłem dziennym.

Przedstawiciel Protan Elmark spotkał się z klientem, ustalił szczegóły, przeprowadził wymiary oraz przedstawił ofertę zabudowy. Natomiast dział konstrukcyjny naszej firmy opracował dostosowany do powyższych wymogów projekt. W efekcie powstała zabudowa w całości poszyta płytą warstwową z wypełnieniem poliuretanowym.

Projekty na indywidualne zamówienie

Posiadamy odpowiednie warunki, żeby wykonywać projekty na specjalne zamówienia: wykwalifikowany dział konstrukcyjny i technologiczny oraz zaplecze w postaci własnego laboratorium.

Ekspresowa realizacja

Wykonanie zabudowy „na wymiar” wbrew powszechnemu przekonaniu nie zajmuje dużo czasu – montaż zajął 3 dni, a cały proces trwał tylko 4 tygodnie od złożenia zamówienia.

Najwyższa jakość

Przywiązanie do detali

Najwyższa jakość - sprawdź

skontaktuj się z nami

61 8134-523

lub

wyślij zapytanie

skonfiguruj halę


W celu uzyskania szczegółowej oferty cenowej, prosimy o skonfigurowanie hali oraz przesłanie danych kontaktowych.

skonfiguruj

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 61 81 34 523
powrót