Skontaktuj się z nami
Napisz do nas
Skonfiguruj halę
Wybierz język

Hale i namioty garażowe

Całoroczne namioty garażowe

Lider wśród producentów hal namiotowych, firma Protan Elmark, od lat zajmuje się produkcją i montażem namiotów garażowych. Hala taka jest tanią alternatywą dla budynków murowanych. Jej montaż jest prosty i szybki, a konstrukcja niezwykle wytrzymała.

Dzięki temu, hala garażowa jest mobilna i może zostać przeniesiona w inne miejsce lub zdemontowana po zakończeniu działalności. Wiele firm z całej Polski doceniło już szerokie zastosowanie uniwersalnych hal namiotowych. Zachęcamy przedsiębiorstwa i klientów indywidualnych z Warszawy, Krakowa, Poznania, Wrocławia, Katowic, Lublina oraz z innych miast, do zapoznania się z naszą ofertą.

Konfigurator 3D namiotów garażowych

1
2
3
4

Wybierz rodzaj hali

Przemysłowa
Magazynowa
Imprezowa
Sportowa
Inna

Rozmiary

Zmień długość [m]
Zmień szerokość [m]
Zmień wysokość [m]

Szczegóły

Dach
Poszycie ścian bocznych
Dach
Poszycie ścian bocznych

Zapytaj o cenę

Planowany czas realizacji
Administratorem Twoich danych jest PROTAN ELMARK
KLIKNIJ i dowiedz się więcej o ochronie Twoich danych.

Hale warsztatowe

Garaże blaszane oraz garaże metalowe są kosztownym rozwiązaniem. Zdecydowanie lepszym pomysłem, pod względem ekonomicznym, jest postawienie hali warsztatowej, która pozwala na ograniczenie kosztów związanych z inwestycją. Poprzez zastosowanie specjalnych ścianek działowych możliwe jest wyodrębnienie osobnych miejsc przeznaczonych do przeprowadzania innych prac warsztatowych. Dzięki łatwej i ekspresowej budowie, hale mogą służyć jako wsparcie działalności prowadzonej wyłącznie przez sezon, jak i przez cały rok. Zapraszamy przedsiębiorstwa z następujących miast: Starachowice, Dąbrowa Górnicza, Bielsko-Biała, Bytom, Gorzów, Kostrzyn, Płock, Ruda Śląska, Piła, Tychy do zapoznania się z naszą ofertą.

 Hale warsztatowe
Namioty montażowe

Namioty montażowe

Wykorzystanie hali namiotowej jako namiotu montażowego jest doskonałym rozwiązaniem. Jest to tania alternatywa dla budynków murowanych, w których zwykle przeprowadzane są prace montażowe i naprawcze. Funkcjonalna przestrzeń namiotu może zostać wykorzystana również przez przedsiębiorstwa, które zajmują się montażem samochodów, a także sprzętu AGD. Solidna i wytrzymała konstrukcja gwarantuje bezpieczeństwo i ochronę przed działaniem niekorzystnych warunków pogodowych przechowywanych maszyn oraz sprzętu, a także przebywających w niej pracowników. Dodatkowe wzmocnienie ścian przy użyciu blachy trapezowej lub warstwowej zapewnia dodatkową ochronę przed włamaniem. Zapraszamy firmy z następujących miast: Siedlce, Łódź, Rybnik, Żory, Gdańsk, Konin, Koszalin, Olsztyn, Szczecin, Stęszew, Białystok, Rzeszów, Trzebinia oraz z innych, do skorzystania z naszej oferty namiotów montażowych.

Projektowanie i budowa w jednym

Poszycie hali garażowej od Protan Elmark wykonane jest z trwałych materiałów PCV o najwyższej jakości. Do ich konstrukcji wykorzystuje się aluminiowe profile, które świadczą o wytrzymałości i niezawodności w przypadku urazów mechanicznych.Umożliwiamy dopasowanie rodzaju, rozmiaru i koloru poszycia oraz dachu, a także dodatkowego wyposażenia, które będzie w pełni odpowiadać potrzebom i wymaganiom naszych klientów. Nasze hale warsztatowe z powodzeniem są wykorzystywane przez przedsiębiorstwa m.in. z Gdyni, Bydgoszczy, Zabrza, Gliwic, Częstochowy, Sosnowca, Torunia, Radomia czy Kielc.

Odporność na warunki atmosferyczne

Namioty o lekkiej, ale wytrzymałej konstrukcji są doskonałym rozwiązaniem na zastąpienie tradycyjnego blaszaka. Wykonane z wysokiej jakości materiałów hale garażowe mogą być wykorzystane do przechowywania pojazdów, maszyn rolniczych, a także do przeprowadzania napraw, prac warsztatowych i montażowych. Dopracowana w każdym szczególe konstrukcja umożliwia korzystanie z obiektu przez cały rok, niezależnie od panujących warunków pogodowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą - cena wykonania projektu zależy od wybranych parametrów hali.

Zadzwoń do nas
Napisz do nas
Skonfiguruj halę

Z nami będziesz w dobrym towarzystwie

Wybrani Klienci

Skontaktuj się z nami przez formularz

Administratorem Twoich danych jest PROTAN ELMARK
KLIKNIJ i dowiedz się więcej o ochronie Twoich danych.

Lub bezpośrednio z działem sprzedaży

Kinga Żaczyk
Specjalista ds. Obsługi Klienta
Aleksandra Wudarczak
Specjalista ds. Obsługi Klienta
Beata Kędziora
Specjalista ds. Obsługi Klienta
Agata Roguszczak
Specjalista ds. Obsługi Klienta
Łukasz Krzymieniecki
Specjalista ds. sprzedaży
Krystian Sałek
Specjalista ds. sprzedaży
Michał Janiszczak
Specjalista ds. sprzedaży
Marcin Janowski
Dyrektor Sprzedaży Eksportowej
Klaudia Rozmiarek
Specjalista Sprzedaży ds. Eksportu
Natalia Tiutiunnyk
Specjalista Sprzedaży ds. Eksportu
Magdalena Walczak
Specjalista Sprzedaży ds. Eksportu
Hanna Zydorek-Gembiak
Specjalista Sprzedaży ds. Eksportu
Piotr Tyżyk
Specjalista Sprzedaży ds. Eksportu
Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań.
Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej