Skontaktuj się z nami
Napisz do nas
Skonfiguruj halę
Wybierz język

Hale przeładunkowe

Wytrzymałe Namioty Przeładunkowe

Protan Elmark to producent uniwersalnychhal namiotowych z wieloletnim doświadczeniem. Tanie i szybkie w budowie hale przeładunkowe mogą być z powodzeniem wykorzystywane przez firmy spedycyjne oraz przedsiębiorstwa logistyczne.

Zachęcamy do skorzystania zkonfiguratora 3D dostępnego na naszej stronie internetowej w celu wizualizacji projektu.Naszym klientom proponujemy alternatywę dla budynków i hal murowanych, która jest korzystnym rozwiązaniem pod względem ekonomicznym. Niskie koszty budowy pozwalają ograniczyć koszty i przeznaczyć je na wyposażenie wnętrza obiektu.

Stwórz Swoją halę namiotową

Konfigurator 3D hali

1
2
3
4

Wybierz rodzaj hali

Przemysłowa
Magazynowa
Imprezowa
Sportowa
Inna

Rozmiary

Zmień długość [m]
Zmień szerokość [m]
Zmień wysokość [m]

Szczegóły

Dach
Poszycie
Dach
Poszycie

Zapytaj o cenę

Planowany czas realizacji
Administratorem Twoich danych jest PROTAN ELMARK
KLIKNIJ i dowiedz się więcej o ochronie Twoich danych.

Wiaty logistyczne

Zarówno mniejsze, jak i większe przedsiębiorstwa z branży transportowej zapraszamy do skorzystania z naszej ofertywiat logistycznych. Hale są doskonałym miejscem, które nadaje się do przechowywania produktów.Istnieje możliwość zamontowania specjalnych systemów ogrzewania oraz oświetlenia, aby zapewnić optymalne warunki w pomieszczeniu. Specjalnie wzmocniona konstrukcja aluminiowa lub stalowa zapewnia bezpieczeństwo przed działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych niezależnie od pogody. Zachęcamy klientów z następujących miast:Ruda Śląska,Tychy,Gorzów,Dąbrowa Górnicza,Płock,Piła,Kostrzyn,Starachowice do zapoznania się z naszą ofertą hal logistycznych.

 Wiaty logistyczne
Hale magazynowe

Hale magazynowe

Zainwestowanie w halę magazynową jest sprawdzonym pomysłem, przy prowadzeniu sklepu internetowego czy zajmowaniu się transportem produktów. Dodatkowa przestrzeń jest niezbędna do przechowywania asortymentu sklepu. Wraz z rozwojem działalności przedsiębiorstwa istnieje możliwość szybkiej rozbudowyhali magazynowej o kolejne obiekty. Nasze projekty uniwersalnych hal są wykorzystywane przez przedsiębiorstwa z całej Polski. Do skorzystania z naszej oferty hal w atrakcyjnej cenie zapraszamy firmy z następujących miast:Warszawy,Olsztyna,Konina,Krakowa,Trzebini,Koszalina,Żor,Białegostoku,Stęszewa,Szczecina orazRzeszowa.

Projektowanie i budowa w jednym

Lider wśród konkurencji - Protan Elmark - tworząc niezawodne hale namiotowe wykorzystuje nowoczesne technologie. Wieloletnie doświadczenie w projektowaniu oraz produkowaniu hal gwarantuje najwyższą jakość oraz zadowolenie użytkowników.Uniwersalne hale namiotowe cechują się wysoką estetyką - mogą być wykorzystane również do celów handlowych. Nasze projekty są w pełni dopasowane do potrzeb oraz wymagań klientów. Ofertę kierujemy do przedsiębiorstw m.in. zPoznania,Wrocławia,Gdańska,Rybnika,Lublina,Łodzi,Gdyni,Bydgoszczy orazKatowic.

Odporność na warunki atmosferyczne

Lekka konstrukcja namiotu halowego umożliwia przeniesienie obiektu w inne miejsce, natomiast wykorzystanie najwyższej jakości materiałów PCV gwarantuje całoroczne zadaszenie i bezpieczeństwo pracowników oraz przechowywanych produktów.Konstrukcja wzmocniona za pomocą blachy trapezowej lub warstwowej płyty izolacyjnej zapewnia dodatkową ochronę podczas silnych opadów.Zachęcamy firmy z miast:Częstochowa,Bytom,Radom,Bielsko-Biała,Sosnowiec,Zabrze,Toruń,Gliwice orazKielce do zapoznania się z naszą ofertą.

Zadzwoń do nas
Napisz do nas
Skonfiguruj halę

Z nami będziesz w dobrym towarzystwie

Wybrani Klienci

Skontaktuj się z nami przez formularz

Administratorem Twoich danych jest PROTAN ELMARK
KLIKNIJ i dowiedz się więcej o ochronie Twoich danych.

Lub bezpośrednio z działem sprzedaży

Kinga Żaczyk
Specjalista ds. Obsługi Klienta
Aleksandra Wudarczak
Specjalista ds. Obsługi Klienta
Beata Kędziora
Specjalista ds. Obsługi Klienta
Agata Roguszczak
Specjalista ds. Obsługi Klienta
Łukasz Krzymieniecki
Specjalista ds. sprzedaży
Krystian Sałek
Specjalista ds. sprzedaży
Michał Janiszczak
Specjalista ds. sprzedaży
Marcin Janowski
Dyrektor Sprzedaży Eksportowej
Klaudia Rozmiarek
Specjalista Sprzedaży ds. Eksportu
Natalia Tiutiunnyk
Specjalista Sprzedaży ds. Eksportu
Magdalena Walczak
Specjalista Sprzedaży ds. Eksportu
Hanna Zydorek-Gembiak
Specjalista Sprzedaży ds. Eksportu
Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań.
Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies.Więcej