Zastosowanie hal namiotowych

W ofercie Protan Elmark znajdą Państwo hale namiotowe o bardzo szerokim zastosowaniu. Polecane przez nas konstrukcje mogą być wykorzystywane w wielu różnych gałęziach przemysłu. Swoją uniwersalność zawdzięczają między innymi wysokiej jakości materiałom, z jakich są wykonywane. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi hale całoroczne.

Hale produkcyjne

Hale produkcyjne

Polecane przez nas konstrukcje mogą być wykorzystywane jako hale do produkcji. W ofercie Protan Elmark znajdują się między innymi namioty halowe odporne na śnieg. Dzięki specjalnie wzmocnionej konstrukcji potrafią wytrzymać obciążenie do 120kg/m². Powoduje to, że hale produkcyjne mają całoroczne zastosowanie. Produkcja może się odbywać niezależnie od panujących na zewnątrz warunków pogodowych. 

wyślij zapytanie
Hale dla rolnictwa

Hale dla rolnictwa

Hale dla rolnictwa to bardzo ekonomiczne rozwiązanie. Ich postawienie jest bardziej opłacalne niż budowa tradycyjnych budynków. Mniejsze koszty to nie jedyny atut hal namiotowych wykorzystywanych w rolnictwie. Konstrukcje takie można wyposażyć w wiele elementów dodatkowych, na przykład ogrzewanie, oświetlenie czy klimatyzację. Dzięki temu namioty rolnicze nadają się do przechowywania płodów rolnych, a nawet hodowli zwierząt.

wyślij zapytanie
Hale do słomy

Hale do słomy

Producent namiotów halowych Protan Elmark poleca także lekkie hale na słomę. Magazyn to jedno z wielu zastosowań naszych konstrukcji. Namioty do słomy wykonane są z lekkich materiałów, dzięki czemu można je przenosić w inne miejsce. Dodatkowo są szybkie w budowie. Ich montaż zajmuje dużo mniej czasu niż postawienie magazynu murowanego. Kolejnym atutem oferowanych przez nas hal jest atrakcyjna cena. 

wyślij zapytanie
Hale do tenisa

Hale do tenisa

Polecamy Państwu namioty halowe sportowe. Mają one bardzo szerokie zastosowanie. Można w nich uprawiać wiele różnych dyscyplin sportu. Protan Elmark posiada w sprzedaży między innymi hale do tenisa. Dodatkowe wyposażenie w postaci ogrzewania lub klimatyzacji powoduje, że w naszych namiotach można grać przez cały rok. Hale tenisowe wyróżnia sprawny montaż oraz atrakcyjny cennik.

wyślij zapytanie
Hale logistyczne

Hale logistyczne

W bogatej ofercie producenta Protan Elmark znajdują się również tanie hale logistyczne. To ekonomiczne rozwiązanie, polecane między innymi właścicielom firm transportowych. W naszych halach namiotowych można zorganizować centrum logistyczne albo magazyn. Nadają się do składowania praktycznie każdego rodzaju towaru, w tym żywności. Są lekkie, dlatego można je przenieść w inne miejsce, na przykład na teren nowego zakładu.

wyślij zapytanie
Hale dla bydła

Hale dla bydła

Hale namiotowe dla bydła to bardzo atrakcyjna oferta dla właścicieli gospodarstw rolnych. W konstrukcjach od producenta Protan Elmark można stworzyć tak samo dobre warunki dla zwierząt gospodarskich jak w tradycyjnych oborach. Nasze namioty wielospadowe posiadają dużą przestrzeń użytkową. Można stworzyć w nich odpowiedni mikroklimat dla hodowanego bydła. W naszej ofercie znajdują się również hale tunelowe.

wyślij zapytanie
Hale dla koni

Hale dla koni

Hala treningowa dla koni od producenta Protan Elmark to atrakcyjna propozycja między innymi ze względu na jej całoroczne zastosowanie. Namioty halowe pod ujeżdżalnie charakteryzują się wysoką odpornością na śnieg. Mogą wytrzymać obciążenie nawet do 120kg/m². Dzięki temu szkoła jeździecka czy stadnina koni może być prowadzona w hali namiotowej przez cały rok. Konstrukcje dostępne są w atrakcyjnych cenach.

wyślij zapytanie
Hale do piłki nożnej

Hale do piłki nożnej

W naszej ofercie znajdują się funkcjonalne hale do piłki nożnej w konkurencyjnych cenach. Namioty sportowe od producenta Protan Elmark są nie tylko wytrzymałe, ale także estetyczne. Ich atrakcyjny wygląd powoduje, że świetnie nadają się do organizacji prestiżowych imprez. Korzystanie z naszych hal namiotowych do piłki nożnej jest komfortowe zarówno dla zawodników, jak i kibiców. Można w nich zamontować ogrzewanie czy klimatyzację, a nawet trybuny.

wyślij zapytanie
Hale garażowe

Hale garażowe

Znajdujące się w naszej ofercie konstrukcje można wykorzystać między innymi jako hale garażowe. To atrakcyjna alternatywa dla budynków murowanych. Ich budowa jest nie tylko tańsza, ale też zajmuje zdecydowanie mniej czasu. Garaż z namiotu halowego jest odporny między innymi na deszcz i śnieg. Dzięki wysokiej jakości wytrzymałym materiałom Państwa samochód czy maszyna rolnicza będzie bezpieczna przez cały rok.

wyślij zapytanie
Hale warsztatowe

Hale warsztatowe

Atrakcyjną propozycją dla przedsiębiorców są ocieplane hale warsztatowe. Można je wybudować w dowolnym miejscu, na praktycznie każdym podłożu. Ich montaż zajmuje niewiele czasu, a w razie potrzeby można je przenieść w inne miejsce. Nasze hale namiotowe to idealne miejsce na warsztat samochodowy albo rzemieślniczy. W konstrukcjach od Protan Elmark działalność gospodarcza może być prowadzona przez cały rok.

wyślij zapytanie
Hale serwisowe

Hale serwisowe

Nasze konstrukcje mogą być wykorzystywane jako hale serwisowe. To atrakcyjna propozycja dla przedsiębiorców z wielu różnych branż. W namiocie halowym może być prowadzony na przykład serwis AGD albo naprawa sprzętu komputerowego. Wymiary hali serwisowej są dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Dzięki temu mogą z niej korzystać zarówno małe firmy rodzinne, jak i duże przedsiębiorstwa. W obiekcie można wydzielić strefę socjalną albo miejsce na biuro.

wyślij zapytanie
Hale przeładunkowe

Hale przeładunkowe

W bogatej ofercie producenta Protan Elmark znajdują się hale przeładunkowe. To ekonomiczne rozwiązanie dla firm spedycyjnych czy logistycznych, między innymi dlatego, że ich budowa jest tania i szybka. Kolejnym atutem namiotów halowych jest to, że są wykonane z lekkich materiałów. Dzięki temu można je przenieść w inne miejsce. W przypadku rozwoju Państwa firmy halę przeładunkową można szybko i łatwo rozbudować.

wyślij zapytanie
Hale handlowe

Hale handlowe

Nasze konstrukcje mają zastosowanie w wielu branżach. Polecamy Państwu między innymi hale handlowe. Namioty od Protan Elmark są wytrzymałe i estetyczne. Atrakcyjny wizerunek powoduje, że hala namiotowa jest doskonałym miejscem na prowadzenie działalności handlowej. Można ją wyposażyć w wiele elementów dodatkowych, na przykład ogrzewanie, klimatyzację czy oświetlenie. Konstrukcje produkowane są pod indywidualne zamówienie klienta.

wyślij zapytanie
Hale dla Służby Celnej

Hale dla Służby Celnej

Hale dla Służby Celnej to doskonały przykład na to, że nasze konstrukcje są uniwersalne i sprawdzają się w wielu różnych, często bardzo odległych od siebie, dziedzinach. Namioty halowe nadają się do prowadzenia działań przez celników na przykład na przejściu granicznym albo lotnisku. To atrakcyjna propozycja między innymi ze względu na szeroki wybór wyposażenia dodatkowego. W hali dla Służby Celnej można zamontować oświetlenie, ogrzewanie, klimatyzację, podłogę i wiele innych.

wyślij zapytanie
Hale montażowe

Hale montażowe

Hala montażowa od Protan Elmark ma zastosowanie w wielu branżach. Nasze konstrukcje nadają się do prowadzenia praktycznie każdego rodzaju działalności przemysłowej czy produkcyjnej. Wnętrze namiotu halowego można podzielić na strefy. Od miejsca, w którym odbywa się montaż i produkcja, można na przykład oddzielić pomieszczenie socjalne albo biuro. Wszystko zależy od zapotrzebowania klienta i indywidualnego projektu, który dla Państwa przygotujemy.

wyślij zapytanie
Hale usługowe

Hale usługowe

W naszej ofercie znajdują się komfortowe hale usługowe w konkurencyjnych cenach. Bogaty wachlarz wyposażenia dodatkowego umożliwia prowadzenie w nich niemalże każdego rodzaju działalności. Halę namiotową można wyposażyć na przykład w podłogę, oświetlenie, ogrzewanie, klimatyzację. Dzięki temu namiot usługowy nadaje się nawet na kawiarnię czy restaurację. Wymiary konstrukcji są dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.

wyślij zapytanie
Hale na hangary

Hale na hangary

Znajdujące się w naszej ofercie hale na hangary to przykład jednego z wielu nietypowych zastosowań konstrukcji od Protan Elmark. Dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów, garażowane w namiocie pojazdy będą skutecznie chronione przed działaniem niekorzystnych warunków pogodowych. Hangar może zostać zbudowany na każdej powierzchni. W razie potrzeby można zmienić jego przeznaczenie, a nawet przenieść w inne miejsce.

wyślij zapytanie
powrót