Hale dla rolnictwa Wiaty rolnicze na sprzęt i maszyny

Protan Elmark - firma z wieloletnim doświadczeniem - jest specjalistą w zakresie produkcji i montażu hal namiotowych. Wiaty rolnicze dobrze sprawdzą się jako budynki inwentarskie dla chowu bydła lub magazyn do składowania płodów rolnych i sprzętu rolniczego. Nowoczesne hale są alternatywą dla tradycyjnych obiektów murowanych. Wykonane z lekkiej, ale solidnej i wytrzymałej konstrukcji, są rozwiązaniem korzystnym pod względem ekonomicznym. Prosty montaż umożliwia ich budowę i demontaż w krótkim czasie. Funkcjonalna przestrzeń namiotów może zostać w pełni dopasowana do potrzeb i wymagań klientów.

Konfigurator 3D hali

Zachęcamy do skorzystania z naszego konfiguratora 3D hali.

1 Wybierz rodzaj hali

przemysłowa
magazynowa
imprezowa
sportowa
inna

Skonfiguruj halę w 3D

Obróć

Powiększ

Typ hali

Długość

Szerokość

Wysokość

dach

Poszycie

wybierz kolor

dach

Poszycie

bezpłatna wycena

scale
x
y
z
typ dachu

Typ podłogi

kolor ściany

kolor dachu

3 Zapytaj o cenę

wyślij zapytanie
Wiaty dla rolnictwa

Wiaty dla rolnictwa

Hale namiotowe dla rolnictwa charakteryzują się dużą przestrzenią użytkową.
Wysoka jakość materiałów wykorzystanych do ich produkcji to gwarancja spełnienia wymagań norm europejskich oraz bezpieczeństwo ich użytkowaniaDodatkowe wyposażenie wiat dla zwierząt w system oświetlenia oraz ogrzewania, a także odpowiedni poziom nasłonecznienie gwarantuje możliwość stworzenia mikroklimatu, który będzie komfortowy dla hodowanych zwierząt. Zachęcamy klientów z następujących miast: Warszawa, Kraków, Siedlce, Żory, Koszalin, Białystok, Stęszew, Szczecin, Trzebinia oraz z innych, do zapoznania się z ofertą Protan Elmark.

wyślij zapytanie
Namioty na maszyny rolnicze

Namioty na maszyny rolnicze

Namioty na maszyny rolnicze od Protan Elmark są dopasowane do indywidualnych wymagań klienta. Umożliwiamy wybór poszycia, rozmiaru i wyposażenia garażu na maszyny rolnicze, aby stworzyć konstrukcję odpowiadającą Państwa oczekiwaniom. Łatwy i szybki montaż dobrze się sprawdzi w działalności całorocznej, jak i sezonowej. Specjalnie wzmocniona konstrukcja zapewnia bezpieczeństwo przechowywanych sprzętu rolniczego, a dodatkowe wzmocnienie ścian hali za pomocą blachy trapezowej lub warstwowej chroni przed włamaniem. Zachęcamy klientów z następujących miast i okolic: Toruń, Kielce, Gliwice, Zabrze, Bielsko-Biała, Bytom, Ruda Śląska, Tychy, Gorzów, Dąbrowa Górnicza, Płock, Piła, Kostrzyn, Starachowice i innych do skorzystania z oferty firmy Protan Elmark.

wyślij zapytanie

Projektowanie i budowa wiat w jednym

Producent hal namiotowych zajmuje się projektowaniem rozwiązań budowlanych, które w połączeniu z nowoczesnymi technologiami i wieloletnim doświadczeniem pracowników, tworzą wytrzymałe i odporne na uszkodzenia namioty rolnicze. Uniwersalne hale namiotowe są chętnie wykorzystywane przez przedsiębiorstwa z różnych gałęzi przemysłu. Naszym klientom z Konina, Rzeszowa, Olsztyna, Poznania, Wrocławia, Gdańska, Rybnika, Lublina, Łodzi, Gdyni, Bydgoszczy, Katowic, Częstochowy, Radomia, Sosnowca i z wielu innych miast, oferujemy atrakcyjne ceny, krótki czas realizacji zlecenia oraz wysoką jakość montażu.

 

Odporność hal na warunki atmosferyczne

Pokrycie wykonane z materiałów PCV gwarantuje trwałość oraz wytrzymałość konstrukcji. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii, hale dla rolnictwa cechują się wytrzymałą konstrukcją odporną na wszelkie niekorzystne warunki atmosferyczne. Specjalnie wzmocniona konstrukcja zapewnia, że zimą śnieg nie zalega na dachu i z łatwością zsuwa się po poszyciu, gwarantując ochronę użytkownikom oraz magazynowanym produktom.

Najwyższa jakość

Przywiązanie do detali

Najwyższa jakość - sprawdź

skontaktuj się z nami

61 8134-523

lub

wyślij zapytanie

skonfiguruj halę


W celu uzyskania szczegółowej oferty cenowej, prosimy o skonfigurowanie hali oraz przesłanie danych kontaktowych.

skonfiguruj

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 61 81 34 523
powrót