Zastosowanie hal namiotowych

Firma Protan Elmark przedstawia szeroką ofertę hal namiotowych uniwersalnego zastosowania. Dzięki wysokiej jakości materiałom użytym do produkcji, solidnej konstrukcji hale namiotowe są odporne na wszelkie warunki atmosferyczne. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. hale przemysłowe, magazynowe, imprezowe i sportowe, które są ekonomiczną alternatywą dla tradycyjnych budynków murowanych.

Hale produkcyjne Nowoczesne namioty magazynowo-produkcyjne

Hale produkcyjne

Oferowane przez nas hale namiotowe mogą być wykorzystywane jako hale produkcyjne. Dzięki wykorzystaniu wzmocnień ścian bocznych i zainstalowaniu systemów grzewczych, hale produkcyjne mają całoroczne zastosowanie, a ich montaż jest możliwy niezależnie od warunków pogodowych. Specjalnie wzmocniona konstrukcja hal zabezpiecza przed śniegiem - potrafi wytrzymać obciążenie do 120kg/m².

zobacz ofertę
Hale dla rolnictwa Wiaty rolnicze na sprzęt i maszyny

Hale dla rolnictwa

Hale dla rolnictwa stanowią ekonomiczną alternatywę dla tradycyjnych budynków. Dzięki niskim kosztom, ekspresowemu montażowi i całorocznemu zastosowaniu, hale rolnicze doskonale sprawdzą się do przechowywania płodów rolnych oraz hodowli zwierząt. Możliwe jest również zainstalowanie udogodnień takich jak system ogrzewania, klimatyzacja czy oświetlenie.

zobacz ofertę
Hale do słomy Funkcjonalne hale do magazynowania słomy. Hale do przechowywania plonów.

Hale do słomy

Szybka budowa hal namiotowych oraz ich atrakcyjna cena sprawiają, że hale można wykorzystywać również jako hale na słomę. Ich dodatkowym atutem jest szybka budowa oraz solidna konstrukcja, która wytrzyma nawet najcięższe warunki atmosferyczne. Dzięki lekkiej konstrukcji hal do słomy, możliwa jest ich mobilność oraz dopasowanie do Państwa potrzeb.

zobacz ofertę
Hale do tenisa Wytrzymałe hale do tenisa. Hale sportowe.

Hale do tenisa

Firma Protan Elmark szczególnie poleca namioty na hale sportowe, które mają bardzo szerokie zastosowanie. Lekka konstrukcja, szybki montaż oraz atrakcyjne ceny zachęcają do skorzystania z naszej oferty. Hale do tenisa, dzięki solidnej budowie oraz możliwości dodatkowego wyposażenia, mogą funkcjonować przez cały rok i bez względu na panujące warunki atmosferyczne.

zobacz ofertę
Hale logistyczne Funkcjonalne hale logistyczne

Hale logistyczne

W bogatej ofercie producenta Protan Elmark znajdują się również tanie hale logistyczne. To ekonomiczne rozwiązanie, które polecamy między innymi właścicielom firm transportowych. Nasze hale logistyczne świetnie nadają się na zorganizowanie w nich magazynu czy centrum logistycznego. Dzięki możliwości instalacji systemu grzewczego, można w nich składować praktycznie każdy rodzaju towaru, w tym również żywność.

zobacz ofertę
Hale dla bydła Wiaty na byki. Obory dla krów.

Hale dla bydła

Hale namiotowe dla bydła to bardzo atrakcyjna oferta dla właścicieli gospodarstw rolnych. W konstrukcjach od producenta Protan Elmark można stworzyć tak samo dobre warunki dla zwierząt gospodarskich jak w tradycyjnych oborach. Hale tunelowe czy namioty wielospadowe posiadają dużą przestrzeń użytkową i umożliwiają tym samym stworzenie w nich odpowiedniego mikroklimatu dla bydła hodowlanego.

zobacz ofertę
Hale dla koni Hale do jazdy konnej. Kryte ujeżdżalnie.

Hale dla koni

Z myślą o ośrodkach jeździeckich oraz osobach zainteresowanych, firma Protan Elmark oferuje w atrakcyjnej cenie również hale treningowe dla koni. Lekkość konstrukcji, łatwy montaż oraz całoroczne zastosowanie hal stanowią ich ogromną zaletę. Dzięki solidnej konstrukcji, hale zagwarantują bezpieczeństwo przebywającym w nich jeźdźcom jak i zwierzętom.

zobacz ofertę
Hale do piłki nożnej Solidne namioty do piłki nożnej. Hale namiotowe dla sportu.

Hale do piłki nożnej

W ofercie producenta Protan Elmark znajdą Państwo funkcjonalne hale do piłki nożnej w atrakcyjnych cenach. Namioty sportowe są nie tylko wytrzymałe, ale także estetyczne, co powoduje, że świetnie nadają się do organizacji prestiżowych imprez sportowych. Solidna konstrukcja zagwarantuje bezpieczeństwo użytkowników przez cały rok, zarówno zawodników jak i kibiców.

zobacz ofertę
Hale garażowe Wytrzymałe namioty i hale garażowe. Funkcjonalne wiaty.

Hale garażowe

Hale namiotowe firmy Protan Elmark można wykorzystać między innymi jako hale garażowe. Hale są atrakcyjną i atrakcyjną cenowo alternatywą dla budynków murowanych. Hale garażowe zapewnią bezpieczeństwo przechowywanych w nich pojazdów - ich budowa jest łatwa, a montaż ekspresowy. Wytrzymałe hale garażowe są odporne na wszelkie warunki atmosferyczne, w tym także na deszcz i śnieg.

zobacz ofertę
Hale warsztatowe Wytrzymałe namioty i hale warsztatowe. Funkcjonalne wiaty.

Hale warsztatowe

Atrakcyjną propozycją dla przedsiębiorców są ocieplane hale warsztatowe, które można wybudować w dowolnym miejscu, na praktycznie każdym podłożu. Ich montaż zajmuje niewiele czasu, a w razie potrzeby można je przenieść w inne miejsce. Hale namiotowe od Protan Elmark świetnie nadają się na warsztat samochodowy albo rzemieślniczy prowadzony przez cały rok.

zobacz ofertę
Hale serwisowe Solidne namioty serwisowe

Hale serwisowe

Hale serwisowe firmy Protan Elmark to kolejne zastosowanie hal namiotowych, które jest dobrą propozycją dla przedsiębiorców z wielu branż. W halach namiotowych może być prowadzony m.in. serwis AGD albo naprawa sprzętu komputerowego. Dzięki dostosowaniu wymiarów hali serwisowej do indywidualnych potrzeb Klienta, mogą z niej korzystać zarówno małe firmy rodzinne, jak i duże przedsiębiorstwa.

zobacz ofertę
Hale przeładunkowe Wytrzymałe Namioty Przeładunkowe

Hale przeładunkowe

W bogatej ofercie producenta Protan Elmark znajdują się hale przeładunkowe. To ekonomiczne rozwiązanie dla firm spedycyjnych czy logistycznych, między innymi dlatego, że ich budowa jest tania i szybka. Kolejnym atutem namiotów halowych jest to, że są wykonane z lekkich materiałów. Dzięki temu można je przenieść w inne miejsce. W przypadku rozwoju Państwa firmy, halę przeładunkową można szybko i łatwo rozbudować.

zobacz ofertę
Hale handlowe Wytrzymałe namioty i hale handlowe. Funkcjonalne wiaty.

Hale handlowe

Dzięki uniwersalnemu charakterowi, nasze hale znajdą zastosowanie w wielu branżach. Firma Protan Elmark szczególnie poleca Państwu hale handlowe. Namioty halowe są wytrzymałe i jednocześnie estetyczne, dlatego też hale handlowe mogą być doskonałym miejscem na prowadzenie działalności handlowej. Dzięki dodatkowemu wyposażeniu, użytkownicy będą odczuwać komfort w korzystaniu z hali.

zobacz ofertę
Hale dla Służby Celnej Solidne hale namiotowe dla służby celnej

Hale dla Służby Celnej

Hale dla Służby Celnej to doskonały przykład na to, że nasze konstrukcje są uniwersalne i sprawdzają się w wielu różnych, często bardzo odległych od siebie, dziedzinach. Namioty halowe nadają się do prowadzenia działań przez celników na przejściu granicznym czy lotnisku. Atrakcyjna cena oraz możliwość zamontowania dodatkowego wyposażenia to ogromne zalety hal namiotowych.

zobacz ofertę
Hale montażowe

Hale montażowe

Hala montażowa od Protan Elmark ma zastosowanie w wielu branżach. Nasze konstrukcje nadają się do prowadzenia praktycznie każdego rodzaju działalności przemysłowej czy produkcyjnej. Wnętrze namiotu halowego można podzielić na funkcjonalne strefy, np. socjalną i biuro. Hale montażowe mogą być dopasowane do indywidualnych potrzeb i wymagań Klientów.

zobacz ofertę
Hale usługowe Solidna, odporna konstrukcja

Hale usługowe

Producent hal namiotowych Protan Elmark w swojej ofercie ma m.in hale usługowe w atrakcyjnych cenach. Bogaty wachlarz wyposażenia dodatkowego, w tym oświetlenie, ogrzewanie, klimatyzacja, umożliwia prowadzenie w nich niemalże każdego rodzaju działalności. Solidna konstrukcja oraz estetyka wykonania hal usługowych umożliwia prowadzenie w nich klimatycznych kawiarni czy restauracji z charakterem.

zobacz ofertę
Hale na hangary lotnicze Solidna, odporna konstrukcja

Hale na hangary lotnicze

Hale na hangary, które znajdują się w ofercie producenta Protan Elmark, to przykład jednego z wielu nietypowych zastosowań hal namiotowych. Dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów, garażowane w namiocie pojazdy będą skutecznie chronione przed działaniem niekorzystnych warunków pogodowych. Hangar może zostać zbudowany na każdej powierzchni, a jego lekka konstrukcja umożliwia mobilność.

zobacz ofertę
Hale stolarskie Solidna, odporna konstrukcja

Hale stolarskie

Specjalnie wzmocniona konstrukcja hali namiotowej wraz z dodatkowym wyposażeniem, w tym z oświetleniem i klimatyzacją, dobrze sprawdzi się jako hala stolarska. Dzięki solidnej budowie oraz odporności na warunki atmosferyczne, przechowywane w hali drewno oraz produkty nie zniszczą się. Łatwość w montażu oraz niskie koszty umożliwiają skorzystanie z oferty niewielkim jak i dużym przedsiębiorstwom.

zobacz ofertę
Hale do siatkówki Solidne hale namiotowe do siatkówki

Hale do siatkówki

Hale do siatkówki to niezastąpione obiekty, które pozwalają na grę przez cały rok. Przydadzą się na przykład zimą, kiedy aura nie pozwala na grę na dworze, lub latem, gdy słońce zbyt mocno grzeje. Dzięki nim można uprawiać sport bez względu na porę roku oraz dnia. Hale te stanowią ekonomiczne rozwiązanie dla szkół, uczelni, ośrodków sportu i rekreacji, jednostek wojskowych, klubów sportowych oraz innych instytucji.

zobacz ofertę
Hale basenowe Solidne hale namiotowe basenowe

Hale basenowe

Niezawodne hale basenowe pozwolą na przeprowadzenie treningów pływackich bez względu na panującą na zewnątrz pogodę. Wiosna, lato, jesień oraz zima - z odpowiednim zadaszeniem basenu żadna pora roku nie jest straszna. Firma Protan Elmark oferuje swoim klientom najlepsze hale do basenu oraz namioty sportowe. Zapraszamy do współpracy szkoły oraz uczelnie wyższe, ośrodki sportu i rekreacji, kluby sportowe, a także inne instytucje. Działamy na terenie całego kraju.

zobacz ofertę
Hale konferencyjne Profesjonalne hale namiotowe konferencyjne

Hale konferencyjne

Hale konferencyjne to doskonały sposób na urządzenie spotkania w dowolnym miejscu. Organizacja konferencji w nowoczesnej i eleganckiej hali namiotowej z pewnością zaskoczy wszystkich uczestników! Firma Protan Elmark, producent hal i namiotów oferuje wysokiej jakości hale na konferencje, które spełnią wymagania nawet najbardziej wymagających osób.

zobacz ofertę
Hale do zimowanie jachtów Wytrzymałe hale do zimowanie jachtów

Hale do zimowanie jachtów

Hale do zimowania jachtów to doskonały sposób na zabezpieczenie żaglówki przed niekorzystną pogodą. Dzięki nim każda marina będzie mogła zagwarantować bezpieczne przechowywanie łodzi po sezonie. Firma Protan Elmark to producent hal oraz namiotów halowych, który oferuje, między innymi, ekonomiczne wiaty do jachtów.

zobacz ofertę
Hale pod myjnie Profesjonalne i wytrzymałe hale pod myjnie

Hale pod myjnie

Namioty pod myjnie to innowacyjne rozwiązanie, które wdrożyliśmy dzięki pomysłowości naszych klientów. Stanowią one ekonomiczny i szybki sposób na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej. Nic więc dziwnego, że są wyborem początkujących przedsiębiorców.

zobacz ofertę
Hale pod pieczarkarnie Profesjonalne hale pod pieczarkarnie

Hale pod pieczarkarnie

Hale pod pieczarkarnie to oferta skierowana do rolników oraz osób pragnących rozpocząć uprawę grzybów. Hodowla powinna mieścić się w odpowiednim miejscu, dzięki czemu zapewnione zostaną optymalne warunki do wzrostu pieczarek. Takie miejsce pomoże stworzyć firma Protan Elmark, producent hal oraz namiotów halowych.

zobacz ofertę
Hale lakiernicze Profesjonalne hale lakiernicze

Hale lakiernicze

Hale lakiernicze znajdujące się w ofercie firmy Protan Elmark to doskonały sposób na rozpoczęcie własnego biznesu lub rozszerzenie działalności. Ich ekspresowa budowa sprawia, że w mniej niż 30 dni od złożenia zamówienia można cieszyć się gotową halą pod lakiernię. Stanowią dzięki temu szybszą i tańszą alternatywę dla tradycyjnych budynków murowanych.

zobacz ofertę
Hale targowe Wytrzymałe hale targowe

Hale targowe

Hale targowe zostały zaprojektowane dla wystawców oraz organizatorów targów branżowych i eventów. Dzięki przestronności pomieszczą wiele osób i umożliwią profesjonalne zaprezentowanie każdej oferty. Budowa hal targowych nie zajmuje wiele czasu i można je wznieść w dowolnym miejscu! Dzięki temu organizacja eventu jest łatwa i szybka. Ich dodatkowy atut to odporność na każde warunki pogodowe.

zobacz ofertę
Hale koncertowe Najwyższej jakości hale koncertowe

Hale koncertowe

Hale koncertowe to jedno z wielu możliwych zastosowań namiotów halowych produkowanych przez firmę Protan Elmark. Hale na koncerty pozwalają na występ w dowolnym miejscu! Dzięki temu impreza będzie mogła odbyć się w komfortowych warunkach zarówno w parku, centrum miasta, jak i na plaży, wybór lokalizacji jest niemalże nieograniczony. Ponadto nie zagrożą jej niekorzystne warunki atmosferyczne.

zobacz ofertę
Hangary wojskowe Wytrzymałe hangary wojskowe

Hangary wojskowe

Hale wojskowe to jeden z przykładów zastosowania wznoszonych przez nas obiektów. Ekspresowo wybudujemy między innymi ekonomiczne hale magazynowe oraz hangary wojskowe. Nasze hale namiotowe, dzięki wykorzystaniu najlepszych materiałów, cechują się wytrzymałością. Stanowią też doskonałą alternatywę dla tradycyjnych budynków murowanych. Z pewnością sprawdzą się nawet w najtrudniejszych warunkach.

zobacz ofertę
Hale gastronomiczne Profesjonalne hale gastronomiczne

Hale gastronomiczne

Hale gastronomiczne stanowią doskonałe rozwiązanie dla osób planujących rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej lub jej rozszerzenie. Ich budowa jest ekspresowa, a ponadto można je wznieść w dowolnym miejscu. Dzięki temu czerpanie zysków jest możliwe “tu i teraz”. Pawilony gastronomiczne znajdą zastosowanie między innymi na imprezach czy festiwalach, oraz w miejscowościach turystycznych.

zobacz ofertę
Hale pod lodowisko Odporne i wytrzymałe hale pod lodowisko

Hale pod lodowisko

Hale pod lodowisko to obiekty, które pozwalają na uprawianie sportów na lodzie w dowolnym miejscu i przy każdej pogodzie. Stanowią one tanie i szybkie rozwiązanie, które pozwoli na bezpieczną jazdę na łyżwach, bez względu na panujące wokół warunki. Zadaszenie lodowiska umożliwi nie tylko jazdę rekreacyjną, ale również przeprowadzenie meczów hokeja czy treningów łyżwiarzy.

zobacz ofertę

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 61 81 34 523
powrót