Hale magazynowe Yetico

Hale magazynowe - Yetico

Hale namiotowe na lata

W związku z rozwojem firmy producent styropianu, firma Yetico, wybrał halę namiotową jako swój nowy obiekt magazynowy. O decyzji zdecydowało bezpieczeństwo i trwałość.

Hala 25 x 70 x 4 m zamontowana została w Gorzowie Wielkopolskim w Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Poszycie ścian i dachu wykonane jest z materiału PCV. Obiekt wykorzystywany jest do magazynowania styropianu, który wymaga szczególnych warunków przechowywania.

Ze względów bezpieczeństwa zastosowano dach wielospadowy, który redukuje prawdopodobieństwo zalegania śniegu i tym samym eliminuje zagrożenia z tym związane. Konstrukcja taka umożliwia również wysokie składowanie, które nie jest możliwe w halach standardowych. 

Stabilne w każdych warunkach

Hale namiotowe ze wzmocnionymi ścianami bocznymi charakteryzują się podwyższoną odpornością na warunki zewnętrzne. Stanowią także obiekty o dobrej izolacji cieplnej.

Redukcja kosztów

Hala namiotowa pozwala na redukcję kosztów nie tylko podczas zakupu i montażu, ale także w trakcie użytkowania. Gdy zmieni się zapotrzebowanie, halę można sprzedać.

Najwyższa jakość

Przywiązanie do detali

Najwyższa jakość - sprawdź

skontaktuj się z nami

61 8134-523

lub

wyślij zapytanie

skonfiguruj halę


W celu uzyskania szczegółowej oferty cenowej, prosimy o skonfigurowanie hali oraz przesłanie danych kontaktowych.

skonfiguruj

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 61 81 34 523
powrót