Hala przemysłowa Tech-Kan

Hala przemysłowa - Tech-Kan

Warsztat w hali przemysłowej

Obiekt powstały na zlecenie firmy Tech-Kan służy jako całoroczny warsztat samochodów specjalnych do obsługi sieci kanalizacyjnych.

Hala ma wymiary 16x25x5 m. Poszycie boczne wykonano z płyty warstwowej o grubości 40 mm, co wraz z wypełnieniem poliuretanowym oraz warstwą izolowanej plandeki ma zapewnić swobodne dogrzewanie obiektu. Szklane fasady na ścianach zapewniają optymalne doświetlenie hali podczas użytkowania.

Pozwala to oszczędzić energię i zmniejszyć wydatki związane z eksploatacją hali. Wewnątrz zainstalowano nagrzewnice na zużyty olej, instalację wentylacyjną i elektryczną, co sprawia, że obiekt praktycznie niczym nie różni się od tradycyjnego warsztatu.

Ochrona przed wilgocią

Podwójny materiał na dachu warsztatu przeciwdziała skraplaniu się pary wodnej. Dodatkowo zamontowane po obrysie opierzenie blacharskie zapobiega wdzieraniu się wody do środka hali.

Użytkowanie przez cały rok

Dzięki środkom zapobiegającym wniknięciu wilgoci, ogrzewaniu, instalacji elektrycznej i wentylacji, z hali z powodzeniem można korzystać przez cały rok.

Najwyższa jakość

Przywiązanie do detali

Najwyższa jakość - sprawdź

skontaktuj się z nami

61 8134-523

lub

wyślij zapytanie

skonfiguruj halę


W celu uzyskania szczegółowej oferty cenowej, prosimy o skonfigurowanie hali oraz przesłanie danych kontaktowych.

skonfiguruj

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 61 81 34 523
powrót