Hala magazynowa wielospadowa 25m

Hale magazynowe wielospadowe o szerokości 25 m

najwyższej jakości konstrukcje

Hale magazynowe wielospadowe o szerokości 25m dostępne w Protan Elmark to przestrzeń do składowania towarów, maszyn produkcyjnych i innych materiałów.

Poszycie hali magazynowej sprawia, że obiekt jest odporny na działania warunków atmosferycznych. Do budowy hali namiotowej o szerokości 25 m wykorzystuje się prostokątne profile aluminiowe w układzie zamkniętym.

Hale magazynowe dodatkowo wyposażone są w liny poprzeczne, które spinają ramy aluminiowe. Systemy lin stalowych sprawiają, że konstrukcja hali jest bardziej stabilna. Dzięki tak zaprojektowanej konstrukcji, hale magazynowe wielospadowe o szerokości 25m mogą być z powodzeniem użytkowane przez cały rok.

W ofercie Protan Elmark dostępne hale namiotowe wielospadowe z przeznaczeniem na magazyn mogą występować w różnym metrażu. 

Maksymalna wysokość hali wielospadowej to 6 m. Największa hala namiotowa z przeznaczeniem na magazyn może mieć 40 m szerokości. Szczególnie polecamy hale magazynową wielospadową o szerokości 25 m ze względy na uniwersalne wymiary. Dodatkowo, ściany boczne oraz ściany szczytowe każdej hali namiotowej można wzmocnić blachą trapezową lub płytą warstwą z dodatkową izolacją.

Oprócz projektowania i przygotowywania hal namiotowych na sprzedaż, firma Protan Elmark oferuje szeroki wybór doposażenia. Halę magazynową wielospadową 25m można wyposażyć w:

  • system oświetlenia,
  • ścianki działowe,
  • wentylację.

Zadzwoń do nas +48 61 8134 523

lub

wyślij zapytanie

Norweskie hale

bezpośrednio od producenta

Również w naszej ofercie

Najwyższa jakość

Przywiązanie do detali

Skontaktuj się z nami telefonicznie

61 8134-523

lub

wyślij zapytanie

skonfiguruj halę


W celu uzyskania szczegółowej oferty cenowej, prosimy o skonfigurowanie hali oraz przesłanie danych kontaktowych. Skontaktujemy sie z Państwem w ciagu 24 godzin.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 61 81 34 523
powrót