Hale namiotowe sportowe

Hale namiotowe sportowe

całoroczne i sezonowe obiekty sportowe

Hale namiotowe sportowe świetnie nadają się na zadaszenie obiektów sportowych, co z kolei pozwala na korzystanie z nich przez cały rok. Przejrzysta powłoka zadaszenia hali sprawia, że nie trzeba używać w niej oświetlenia w ciągu dnia. 

Namioty można przenosić, a możliwość montażu na dowolnej powierzchni sprawia, że są to obiekty użytkowane bez ograniczeń, także podczas dużych wydarzeń sportowych.

Koszt montażu jest znacząco niższy niż koszt budowy murowanej hali. Z myślą o mniejszych podmiotach powstała oferta leasingu z możliwością wykupu namiotu po roku.

Hale namiotowe sportowe są powszechnie wykorzystywane jako zadaszenie dla basenów, kortów tenisowych, boisk oraz hal widowiskowych. Namioty sportowe charakteryzują się wysoką trwałością i mobilnością. Prosta konstrukcja umożliwia szybki montaż i demontaż obiektu, który służy tylko sezonowo lub okazjonalnie. 

Namioty sportowe dostępne są nawet w ciągu kilku dni od zakupu. Montaż zwykle trwa do 24 godzin. Konstrukcja hali zapewnia schronienie przed deszczem i wiatrem, a dzięki możliwości ogrzewania, sprawdza się także jako obiekt całoroczny. Koszt montażu jest znacząco niższy niż koszt budowy murowanej hali sportowej. Z myślą o mniejszych podmiotach powstała oferta leasingu z możliwością wykupu namiotu po roku.

Zadzwoń do nas +48 61 8134 523

lub

wyślij zapytanie

Norweskie hale

bezpośrednio od producenta

Również w naszej ofercie

Najwyższa jakość

Przywiązanie do detali

Najwyższa jakość - sprawdź

skontaktuj się z nami

61 8134-523

lub

wyślij zapytanie

skonfiguruj halę


W celu uzyskania szczegółowej oferty cenowej, prosimy o skonfigurowanie hali oraz przesłanie danych kontaktowych.

skonfiguruj

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 61 81 34 523
powrót