Hale stolarskie Solidna, odporna konstrukcja

Firma Protan Elmark, która jest liderem wśród producentów hal namiotowych, przedstawia bogatą ofertę hal, które dzięki swojej uniwersalności znajdą zastosowanie w wielu branżach, m.in. w rolnictwie, handlu, produkcji czy w branży stolarskiej. Wysoka jakość użytych do produkcji materiałów wraz z solidną konstrukcją i odpornością na niekorzystne warunki atmosferyczne gwarantuje najlepszą jakość oferowanych hal meblowych.

Konfigurator 3D hali

Zachęcamy do skorzystania z naszego konfiguratora 3D hali.

1 Wybierz rodzaj hali

przemysłowa
magazynowa
imprezowa
sportowa
inna

Skonfiguruj halę w 3D

Obróć

Powiększ

Typ hali

Długość

Szerokość

Wysokość

dach

Poszycie

wybierz kolor

dach

Poszycie

bezpłatna wycena

scale
x
y
z
typ dachu

Typ podłogi

kolor ściany

kolor dachu

3 Zapytaj o cenę

wyślij zapytanie
Hale magazynowe

Hale magazynowe

Są doskonałą alternatywą wobec tradycyjnych budynków murowanych. Producent hal namiotowych Protan Elmark przedstawia Państwu ofertę budynków o lekkiej konstrukcji, których montaż jest łatwy i ekonomiczny. Hale magazynowe, tak jak inne rodzaje, mogą funkcjonować przez cały rok dzięki materiałom odpornym na warunki atmosferyczne. Dodatkowe wyposażenie w postaci systemu ogrzewania i oświetlenia, a także specjalne wzmocnienie konstrukcji hali magazynowej blachą trapezową lub warstwową, powoduje, że gwarantują one komfort użytkowania i bezpieczeństwo przechowywanych tam mebli, surowców oraz innych produktów.

wyślij zapytanie
Hale przemysłowe

Hale przemysłowe

Funkcjonalna przestrzeń hali przemysłowej dzięki swojej uniwersalności sprawdzi się w wielu branżach, w tym w branży stolarskiej. Możliwość dostosowania jej wielkości i rodzaju do branży, w której Państwo są specjalistami, sprawi, że hala przemysłowa sprawdzi się w wielu gałęziach przemysłu. Łatwy i ekspresowy montaż lekkiej konstrukcji, a także niskie koszty produkcji powodują, że hale meblowe oprócz działalności całorocznej, sprawdzą się również sezonowo. Konstrukcje te są również mobilne - w prosty sposób można je przenieść na inne miejsce, jeśli wymaga tego sytuacja.

wyślij zapytanie

Hale namiotowe na rynku

Firma Protan Elmark realizuje projekty w całej Polsce, a szczególnie w następujących miastach: Kalwaria Zebrzydowska, Swarzędz, Kępno, Dobrodzień oraz Radomsko. Atrakcyjny cennik oraz maksymalne dostosowanie parametrów hali stolarskiej, tj. rodzaju konstrukcji, poszycia, wyposażenia i rozmiaru, do potrzeb i wymagań Klientów, gwarantuje, że z oferty będą mogły skorzystać zarówno małe jak i duże przedsiębiorstwa w całej Polsce.

Najwyższa jakość

Przywiązanie do detali

Najwyższa jakość - sprawdź

skontaktuj się z nami

61 8134-523

lub

wyślij zapytanie

skonfiguruj halę


W celu uzyskania szczegółowej oferty cenowej, prosimy o skonfigurowanie hali oraz przesłanie danych kontaktowych.

skonfiguruj

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 61 81 34 523
powrót