Hale namiotowe Bydgoszcz

Hale namiotowe dostępne między innymi w Bydgoszczy to atrakcyjna oferta zarówno dla firm małych, jak i dużych przedsiębiorstw. Ich budowa niesie za sobą wiele korzyści, dzięki czemu stanowią rozsądną alternatywę dla budynków murowanych.

 

Namioty halowe sprawdzają się w wielu branżach, na przykład przemysłowej, rolniczej, spożywczej, transportowej, motoryzacyjnej, eventowej. Są idealną przestrzenią na magazyn, centrum logistyczne, garaż, hangar, a nawet miejsce do hodowli bydła czy trzody chlewnej.

 

Do budowy naszych konstrukcji wykorzystujemy najwyższej jakości materiały, takie jak PCV, płytę warstwową czy blachę trapezową. Dzięki temu hale namiotowe od producenta Protan Elmark są lekkie, a jednocześnie stabilne i wytrzymałe.

 

Firmom z Bydgoszczy polecamy poniższe typy konstrukcji.

Hale magazynowe

Hale magazynowe

Hale magazynowe od Protan Elmark nadają się do przechowywania każdego rodzaju towaru. Dzięki wysokiej jakości materiałom, z jakich są wykonane można w nich magazynować nawet żywność czy płody rolne.

wyślij zapytanie
Hale przemysłowe

Hale przemysłowe

W halach przemysłowych można prowadzić między innymi działalność produkcyjną. Nadają się także do zastosowania jako profesjonalny warsztat, pracownia albo garaż.

wyślij zapytanie
Hale bankietowe

Hale bankietowe

Namioty bankietowe od producenta Protan Elmark to doskonałe miejsca do przeprowadzenia takich wydarzeń jak wesele, bankiet, koncert i wielu innych. Nadają się do organizacji zarówno eventów kameralnych, jak i dużych imprez masowych.

wyślij zapytanie
Hale sportowe

Hale sportowe

W halach sportowych można uprawiać każdy rodzaj aktywności fizycznej. To uniwersalne obiekty, które nadają się do zastosowania jako kort tenisowy, boisko, lodowisko, basen, kort do squasha czy ujeżdżalnia dla koni.

wyślij zapytanie

Wyposażenie dodatkowe do hali namiotowej w Bydgoszczy

Hale namiotowe mogą zostać doposażone w wiele dodatkowych elementów, dzięki którym będą idealnie dostosowane do ich przeznaczenia. Polecamy Państwu między innymi:

  • - ogrzewanie,
  • - oświetlenie,
  • - klimatyzację,
  • - wentylację,
  • - posadzkę,
  • - dodatkowe wejścia, bramy,
  • - podsufitkę.

Atrakcyjny cennik hal namiotowych w Bydgoszczy

Klientom z Bydgoszczy oferujemy namioty halowe w atrakcyjnych cenach. W celu poznania szczegółowych kosztów zachęcamy do skorzystania z darmowego konfiguratora 3D na naszej stronie internetowej. Po jego wypełnieniu otrzymają Państwo bezpłatną wycenę.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 61 81 34 523
powrót