Hale namiotowe Iława

Przedsiębiorcom z Iławy oferujemy wielofunkcyjne hale namiotowe, jako ekonomiczną alternatywę dla tradycyjnych budynków. Namioty od producenta Protan Elmark sprawdzają się zarówno jako warsztat, magazyn czy garaż, jak i przestrzeń bankietowa. Zorganizowanie w nich wystawnej imprezy lub wesela, a nawet dużego koncertu, nie stanowi żadnego problemu.

 

Hala namiotowa może zostać wybudowana w dowolnym, najbardziej dogodnym dla Państwa miejscu, bez względu na rodzaj podłoża. Niewątpliwym atutem naszych konstrukcji jest także to, że są lekkie, a jednocześnie stabilne. Dzięki zastosowaniu lekkich materiałów są łatwe w montażu i demontażu. Do ich budowy wykorzystujemy wysokiej jakości tkaninę PCV, płytę warstwową oraz blachę trapezową.

 

Klientom z Iławy proponujemy poniższe typy namiotów.

Hale magazynowe

Hale magazynowe

Hale magazynowe od Protan Elmark nadają się do przechowywania każdego rodzaju towaru. Dzięki wysokiej jakości materiałom, z jakich są wykonane można w nich magazynować na przykład elementy do produkcji mebli bądź wyroby branży meblarskiej.

wyślij zapytanie
Hale przemysłowe

Hale przemysłowe

W halach przemysłowych można prowadzić między innymi działalność produkcyjną. Nadają się także do zastosowania jako profesjonalny warsztat, pracownia albo garaż. W rejonie Kępna wykorzystywane są również pod produkcję wyrobów dla branży meblarskiej.

wyślij zapytanie
Hale bankietowe

Hale bankietowe

Namioty bankietowe od producenta Protan Elmark to doskonałe miejsca do przeprowadzenia takich wydarzeń jak wesele, bankiet, koncert i wielu innych. Nadają się do organizacji zarówno eventów kameralnych, jak i dużych imprez masowych.

wyślij zapytanie
Hale sportowe

Hale sportowe

W halach sportowych można uprawiać każdy rodzaj aktywności fizycznej. To uniwersalne obiekty, które nadają się do zastosowania jako kort tenisowy, boisko, lodowisko, basen, kort do squasha, a nawet ujeżdżalnia dla koni.

wyślij zapytanie

Wyposażenie dodatkowe do namiotu halowego

Przedsiębiorcom z Iławy polecamy bogaty wybór wyposażenia dodatkowego do hal namiotowych. W naszej ofercie dostępne są takie elementy, jak:

 • - wentylacja,
 • - klimatyzacja,
 • - ogrzewanie,
 • - nagłośnienie,
 • - scena,
 • - podsufitka,
 • - dodatkowe wejścia,
 • - posadzka,

i wiele innych.

Dzięki wyposażeniu dodatkowemu namiot halowy jest maksymalnie dostosowany do potrzeb pracowników, uczestników imprezy czy magazynowanego towaru.

 

Ile kosztuje budowa hali namiotowej w Iławie?

Cena budowy hali namiotowej zależy od wielu czynników. Wpływ na ostateczne koszty mają między innymi:

 • - rodzaj poszycia ścian bocznych (co często wynika z przeznaczenia),
 • - wymiary,
 • - miejsce montażu,
 • - wyposażenie dodatkowe (w postaci bram, drzwi, podsufitki, wentylacji itp.).

W celu poznania szczegółowych kosztów zachęcamy do skorzystania z naszego konfiguratora 3D. Po jego wypełnieniu otrzymają Państwo bezpłatną wycenę wybudowania hali w Iławie.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 61 81 34 523
powrót