Hale namiotowe Kraków

Polecamy Państwu wysokiej jakości hale namiotowe dla miasta Kraków. To ekonomiczna alternatywa dla obiektów murowanych. Budowa konstrukcji halowych jest tańsza oraz mniej czasochłonna. W stosunkowo krótkim czasie można postawić obiekt, który będzie stabilny i bezpieczny. Namioty od Protan Elmark są lekkie. Dzięki temu można je łatwo przenieść w inne miejsce. Możliwa jest także zmiana ich przeznaczenia oraz szybka rozbudowa.

 

Hale namiotowe od Protan Elmark, oferowane między innymi mieszkańcom Krakowa, mają bardzo szerokie zastosowanie. Zajmujemy się projektowaniem i sprzedażą poniższych rodzajów namiotów.

Hale magazynowe

Hale magazynowe

Hale magazynowe od Protan Elmark nadają się do przechowywania każdego rodzaju towaru. Dzięki wysokiej jakości materiałom z jakich są wykonane można w nich magazynować nawet żywność czy płody rolne.

wyślij zapytanie
Hale przemysłowe

Hale przemysłowe

W halach przemysłowych można prowadzić między innymi działalność produkcyjną. Nadają się także do zastosowania jako profesjonalny warsztat, pracownia albo garaż.

wyślij zapytanie
Hale imprezowe

Hale imprezowe

Namioty imprezowe od producenta Protan Elmark to doskonałe miejsce do zorganizowania takich wydarzeń jak wesele, bankiet, koncert i wiele innych. Nadają się do organizacji zarówno eventów kameralnych, jak i dużych imprez masowych.

wyślij zapytanie
Hale sportowe

Hale sportowe

W halach sportowych można uprawiać każdy rodzaj aktywności fizycznej. To uniwersalne obiekty, które nadają się do zastosowania jako kort tenisowy, boisko, lodowisko, basen, kort do squasha, a nawet ujeżdżalnia dla koni.

wyślij zapytanie

Odporność śniegowa hal

Hale namiotowe, dostępne między innymi w Krakowie, można używać przez cały rok. Posiadamy w ofercie specjalnie wzmocnione konstrukcje, które są odporne na śnieg. Dodatkowo można w nich zainstalować szeroki wybór wyposażenia dodatkowego, na przykład ogrzewanie. Instalacja grzewcza umożliwia utrzymanie wewnątrz obiektu temperatury dostosowanej do potrzeb przechowywanego towaru lub stworzenie warunków na przykład do zorganizowania zimą wesela.

 

Darmowa wycena

W celu poznania ceny i ostatecznych kosztów budowy hali namiotowej w Krakowie zachęcamy do skorzystania z konfiguratora 3D. Po wybraniu rodzaju i parametrów konstrukcji otrzymają Państwo bezpłatną wycenę jej zaprojektowania i montażu. Zakup można sfinansować przez leasing.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 61 81 34 523
powrót