Hale namiotowe Łódź

Przedsiębiorcom z Łodzi polecamy wielofunkcyjne hale namiotowe w atrakcyjnych cenach. Konstrukcje od producenta Protan Elmark mają zastosowanie w wielu branżach. Sprawdzają się zarówno w przemyśle czy produkcji, jak i branży HoReCa.

 

Nasza oferta wyróżnia się nie tylko konkurencyjnym cennikiem i dostępnością hal o różnorodnym zastosowaniu. Klientom zapewniamy także krótkie terminy realizacji zamówienia. Państwa namiot może zostać wybudowany nawet w kilka dni.

 

Klientom z Łodzi proponujemy zakup poniższych konstrukcji.

Hale magazynowe

Hale magazynowe

Hale magazynowe od Protan Elmark nadają się do przechowywania każdego rodzaju towaru. Dzięki wysokiej jakości materiałom, z jakich są wykonane można w nich magazynować nawet żywność czy płody rolne.

wyślij zapytanie
Hale przemysłowe

Hale przemysłowe

W halach przemysłowych można prowadzić między innymi działalność produkcyjną. Nadają się także do zastosowania jako profesjonalny warsztat, pracownia albo garaż.

wyślij zapytanie
Hale bankietowe

Hale bankietowe

Namioty bankietowe od producenta Protan Elmark to doskonałe miejsca do przeprowadzenia takich wydarzeń jak wesele, bankiet, koncert i wielu innych. Nadają się do organizacji zarówno eventów kameralnych, jak i dużych imprez masowych.

wyślij zapytanie
Hale sportowe

Hale sportowe

W halach sportowych można uprawiać każdy rodzaj aktywności fizycznej. To uniwersalne obiekty, które nadają się do zastosowania jako kort tenisowy, boisko, lodowisko, basen, kort do squasha, a nawet ujeżdżalnia dla koni.

wyślij zapytanie

Łatwy montaż i demontaż hal namiotowych w Łodzi

Przemyślana konstrukcja naszych hal namiotowych daje możliwość ich szybkiego montażu i demontażu. Namioty od Protan Elmark są lekkie, dzięki czemu można jest w łatwy sposób przetransportować. Jest to szczególnie ważne w branży eventowej. Po zakończonej imprezie hala może być szybko złożona i przewieziona w inne miejsce albo przechowywana do czasu rozpoczęcie kolejnego eventu.

Do budowy naszych konstrukcji wykorzystujemy wysokiej jakości materiały PCV, blachę trapezową oraz płytę warstwową.

 

Bogaty wybór elementów dodatkowych do hali namiotowej

Hala namiotowa może zostać wyposażona w wiele elementów dodatkowych. Przedsiębiorcom z Łodzi polecamy między innymi:

  • - oświetlenie,
  • - ogrzewanie,
  • - klimatyzację,
  • - wentylację,
  • - fasady szklane,
  • - posadzkę.

Bogaty wybór wyposażenia dodatkowego jest jednym z tych czynników, które powodują, że nasze namioty mają zastosowanie w tak wielu branżach.

W celu poznania kosztów budowy hali namiotowej w Łodzi zapraszamy do skorzystania z bezpłatnego konfiguratora 3D.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 61 81 34 523
powrót