Hale namiotowe Rzeszów

Przedsiębiorcom z Rzeszowa proponujemy uniwersalne hale namiotowe. Nasze namioty mogą zostać wykorzystane nie tylko jako magazyn, obiekt przemysłowy, hangar albo warsztat. Nadają się także do organizacji wszelkiego rodzaju imprez, na przykład wesela, bankietu, a nawet dużego koncertu.

 

Budowa hali namiotowej w Rzeszowie od producenta Protan Elmark to korzystna oferta między innymi ze względu na krótki termin realizacji oraz atrakcyjne ceny.

 

Polecamy Państwu poniższe typy konstrukcji.

Hale magazynowe

Hale magazynowe

Hale magazynowe od Protan Elmark nadają się do przechowywania każdego rodzaju towaru. Dzięki wysokiej jakości materiałom z jakich są wykonane można w nich magazynować nawet żywność czy płody rolne.

wyślij zapytanie
Hale przemysłowe

Hale przemysłowe

W halach przemysłowych można prowadzić między innymi działalność produkcyjną. Nadają się także do zastosowania jako profesjonalny warsztat, pracownia albo garaż.

wyślij zapytanie
Hale imprezowe

Hale imprezowe

Namioty imprezowe od producenta Protan Elmark to doskonałe miejsce do przeprowadzenia takich wydarzeń jak wesele, bankiet, koncert i wiele innych. Nadają się do organizacji zarówno eventów kameralnych, jak i dużych imprez masowych.

wyślij zapytanie
Hale sportowe

Hale sportowe

W halach sportowych można uprawiać każdy rodzaj aktywności fizycznej. To uniwersalne obiekty, które nadają się do zastosowania jako kort tenisowy, boisko, lodowisko, basen, kort do squasha, a nawet ujeżdżalnia dla koni.

wyślij zapytanie

Bezpieczne użytkowanie hali przez cały rok

Przedsiębiorcom z Rzeszowa, którzy potrzebują hali na długi okres rekomendujemy zakup specjalnie wzmocnionej konstrukcji o całorocznym zastosowaniu. Do produkcji tego typu namiotów stosujemy nie tylko wytrzymałe materiały PCV, ale także:

  • - blachę trapezową,
  • - płytę warstwową z wkładem PUR / PIR,
  • - płytę warstwową o zwiększonej odporności ogniowej (z wkładem z wełny mineralnej).

 

W hali namiotowej od Protan Elmark można zainstalować system grzewczy. Namioty ogrzewane to świetna propozycja na przykład dla przedsiębiorców z branży HoReCa. Imprezy mogą być w nich organizowane przez cały rok.

 

Atrakcyjny cennik namiotów w Rzeszowie

Klientom z Rzeszowa zapewniamy atrakcyjny cennik hal namiotowych. Przedsiębiorców zainteresowanych naszą ofertą zachęcamy do skorzystania z bezpłatnego konfiguratora 3D.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 61 81 34 523
powrót