Hale namiotowe Toruń

Naszym klientom z Torunia oraz z innych miast Polski przedstawiamy hale namiotowe - uniwersalne rozwiązanie, które znajdzie swoje zastosowanie w stolarstwie i branży meblarskiej. Jest to doskonała alternatywa dla budynków murowanych o przeznaczeniu magazynowym lub przemysłowym. Firma Protan Elmark gwarantuje wysoką jakość materiałów użytych do konstrukcji oraz niewielkie koszty montażu hal namiotowych.

Hale magazynowe

Hale magazynowe

Hale magazynowe - świetnie sprawdzą się jako całoroczne magazyny, które dzięki łatwemu montażowi, mogą być instalowane na każdej powierzchni, a wykorzystane systemy grzewcze zapewnią ochronę np. przechowywanym meblom.

wyślij zapytanie
Hale przemysłowe

Hale przemysłowe

Hale przemysłowe - uniwersalne hale, które sprawdzą się w każdej z branży, a rozsądne ceny ich budowy umożliwiają stworzenie magazynu dla małego jak i dużego przedsiębiorstwa, np. firmy meblarskiej.

wyślij zapytanie
Hale bankietowe

Hale bankietowe

Hale bankietowe - krótki czas montażu w dowolnej lokalizacji pozwalają na urządzenie koncertu, wesela lub sezonowej restauracji.

wyślij zapytanie
Hale sportowe

Hale sportowe

Hale sportowe - uniwersalne hale, w których może zostać stworzony kort tenisowy, boisko, lodowiska, baseny oraz inne przestrzenie sportowe.

wyślij zapytanie

Całoroczne hale namiotowe od producenta

Dzięki lekkiej, a jednocześnie solidnej i wytrzymałej konstrukcji, możliwe jest stworzenie funkcjonalnych przestrzeni, które sprawdzą się w działalności sezonowej (np. jak hale imprezowe), jak i całorocznej. Ściany boczne wykonane z tkaniny PCV mogą zostać wzmocnione blachą trapezową lub płytą warstwową, która zagwarantuje odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne. Przedsiębiorstwa z całej Polski, w tym również z Torunia, zachęcamy do zapoznania się z cennikiem oferowanym przez producenta Protan Elmark oraz skorzystania z możliwości konfiguracji 3D - nasze hale namiotowe pozwalają na stworzenie przestrzeni w pełni dopasowanych do potrzeb firmy.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 61 81 34 523
powrót