Hale namiotowe Warszawa

Protan Elmark oferuje wysokiej jakości hale namiotowe dla przedsiębiorstw z Warszawy. Polecane przez nas namioty stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnych obiektów murowanych. Ich budowa jest nie tylko tańsza, ale też zajmuje zdecydowanie mniej czasu. Dodatkowo konstrukcje takie są lekkie, dzięki czemu można je przenosić w inne miejsce. Możliwa jest także szybka rozbudowa lub zmiana przeznaczenia namiotu.

 

Hale namiotowe od Protan Elmark, oferowane między innymi przedsiębiorcom z Warszawy, mają bardzo szerokie zastosowanie. Zajmujemy się projektowaniem i sprzedażą poniższych rodzajów namiotów.

Hale magazynowe

Hale magazynowe

Hale magazynowe od Protan Elmark nadają się do przechowywania każdego rodzaju towaru. Dzięki wysokiej jakości materiałom z jakich są wykonane można w nich magazynować nawet żywność czy płody rolne.

wyślij zapytanie
Hale przemysłowe

Hale przemysłowe

W halach przemysłowych można prowadzić między innymi działalność produkcyjną. Nadają się także do zastosowania jako profesjonalny warsztat, pracownia albo garaż.

wyślij zapytanie
Hale imprezowe

Hale imprezowe

Namioty imprezowe od producenta Protan Elmark to doskonałe miejsce do zorganizowania takich wydarzeń jak wesele, bankiet, koncert i wiele innych. Nadają się do organizacji zarówno eventów kameralnych, jak i dużych imprez masowych.

wyślij zapytanie
Hale sportowe

Hale sportowe

W halach sportowych można uprawiać każdy rodzaj aktywności fizycznej. To uniwersalne obiekty, które nadają się do zastosowania jako kort tenisowy, boisko, lodowisko, basen, kort do squasha, a nawet ujeżdżalnia dla koni.

wyślij zapytanie

Całoroczne zastosowanie konstrukcji

Hale namiotowe dla Warszawy od Protan Elmark mają całoroczne zastosowanie. Są odporne na działanie niekorzystnych warunków pogodowych. W naszej ofercie znajdują się również specjalne konstrukcje odporne na śnieg, które można bezpiecznie użytkować w czasie zimy. Istnieje także możliwość zamontowania wyposażenia dodatkowego, na przykład ogrzewania i klimatyzacji. Dzięki temu w hali namiotowej można zorganizować imprezę o każdej porze roku, bez względu na pogodę.

 

Bezpłatna wycena

Cena i koszty budowy hali namiotowej w Warszawie zależą między innymi od jej przeznaczenia i wymiarów, dlatego zachęcamy do skorzystania z naszego konfiguratora 3D. Po wybraniu odpowiednich parametrów przygotujemy dla Państwa darmową wycenę produkcji i montażu obiektu. Umożliwiamy sfinansowanie zakupu przez leasing.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 61 81 34 523
powrót