Hale namiotowe Kielce

Hale namiotowe oferowane przez firmę Protan Elmark dostępne są w Kielcach oraz innych miastach Polski. Ich uniwersalny charakter powoduje, że mogą być wykorzystywane przez przedsiębiorstwa z różnych gałęzi przemysłu, w tym również z branży meblarskiej i stolarstwie. Wysoka jakość materiałów, niskie koszty oraz możliwość dopasowania parametrów hali do własnych potrzeb gwarantuje, że zarówno małe, jak i duże firmy skorzystają z oferty najlepszego producenta hal namiotowych.

Hale magazynowe

Hale magazynowe

Hala namiotowa producenta Protan Elmark jest optymalnym rozwiązaniem dla pozyskania lub powiększenia powierzchni do przechowywania towarów w Kielcach. Łatwy montaż i demontaż umożliwia sezonową budowę w dowolnej lokalizacji. Hale magazynowe składają się wytrzymałych materiałów PCV oraz przepuszczającej światło tkaniny. Dzięki temu nie tylko chronią przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, ale też pomagają w redukcji zużycia energii elektrycznej.

wyślij zapytanie
Hale przemysłowe

Hale przemysłowe

W halach namiotowych marki Protan Elmark można stworzyć przestrzeń dla dowolnej działalności gospodarczej w Kielcach. Jest to ekonomiczny sposób na pozyskanie lub zwiększenie powierzchni firmy. Hale przemysłowe mogą być wykorzystywane zarówno przez małych, jak i dużych przedsiębiorców. Doskonale sprawdzą się jako hale produkcyjne lub handlowe, biura, pracownie, obory dla bydła czy garaże.

wyślij zapytanie
Hale bankietowe

Hale bankietowe

Hale namiotowe od Protan Elmark mogą być użytkowane podczas różnego rodzaju wydarzeń okolicznościowych w Kielcach. Doskonale sprawdzą się do organizacji przyjęcia weselnego, konferencji z bankietem firmowym czy imprezy masowej, takiej jak koncert lub pokaz mody. Wnętrze hali bankietowej można dostosować do potrzeb klienta poprzez montaż dodatkowego oświetlenia lub elementów dekoracyjnych.

wyślij zapytanie
Hale sportowe

Hale sportowe

Hale sportowe producenta Protan Elmark przeznaczone są do budowy zadaszonych obiektów lub organizacji wydarzeń związanych z różnymi dyscyplinami sportu. Mogą być wykorzystane zarówno na potrzeby lodowiska, basenu, kortu tenisowego czy boiska sportowego. Dostępny jest szeroki wachlarz możliwości związanych z montażem hal namiotowych w Kielcach, dzięki czemu spełnimy oczekiwania najbardziej wymagających klientów. W asortymencie posiadamy specjalne hale ośmiokątne oraz zaprojektowane z myślą o ujeżdżalni dla koni.

wyślij zapytanie

Doskonała jakość hal namiotowych

Hale namiotowe są doskonałą alternatywą dla tradycyjnych magazynów i budynków przemysłowych. Ich uniwersalny charakter gwarantuje, że sprawdzą się w wielu branżach, w tym również jako hale imprezowe, sportowe i bankietowe. Wykorzystanie specjalnego wzmocnienia ścian z tkaniny PCV, w postaci blachy trapezowej oraz płyty warstwowej, zapewnia całoroczną ochronę przed działaniem warunków atmosferycznych. Zachęcamy klientów z Kielc do zapoznania się z atrakcyjnym cennikiem dostępnym na naszej stronie internetowej.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 61 81 34 523
powrót