Hale namiotowe Ruda Śląska

Przedsiębiorstwom z Rudy Śląskiej producent Protan Elmark przedstawia hale namiotowe w korzystnych cenach. Ich uniwersalny charakter umożliwia wykorzystanie namiotów halowych przez klientów indywidualnych oraz firmy z branż o zróżnicowanej ofercie, w tym zajmujących się stolarstwem lub z branży meblarskiej. Odporne na działanie warunków atmosferycznych hale mogą być wsparciem działalności sezonowej, jak i całorocznej.

Hale magazynowe

Hale magazynowe

Hale magazynowe - konstrukcja hal namiotowych pozwala na stworzenie funkcjonalnej przestrzeni magazynowej w Rudzie Śląskiej. Dzięki dodatkowemu wyposażeniu w specjalny system ogrzewania, możliwe jest zapewnienie przechowywanym produktom optymalnych warunków.

wyślij zapytanie
Hale przemysłowe

Hale przemysłowe

Hale przemysłowe - lekka konstrukcja namiotów pozwala na szybką produkcję oraz montaż obiektu o indywidualnie dopasowanym designie. Zarówno niewielkie, jak i duże przedsiębiorstwa z Rudy Śląskiej mogą rozbudować swą działalność o hale przemysłowe.

wyślij zapytanie
Hale imprezowe

Hale imprezowe

Hale imprezowe - miejscem organizacji bankietu, koncertu, wesela lub innej ważnej uroczystości w Rudzie Śląskiej może zostać namiot halowy. Dodatkowe wyposażenie w postaci ogrzewania oraz systemu oświetleń gwarantuje komfort przebywania w hali.

wyślij zapytanie
Hale sportowe

Hale sportowe

Hale sportowe - ekonomicznym rozwiązaniem na zadaszenie obiektów sportowych w Rudzie Śląskiej jest wykorzystanie namiotów halowych. Ich solidna konstrukcja gwarantuje bezpieczeństwo korzystania z kortu tenisowego, boiska do piłki nożnej, lodowiska czy pływalni.

wyślij zapytanie

Zalety wykorzystania hal namiotowych

Do zalet stosowania hal namiotowych należą nie tylko ich wysokie walory estetyczne, ale również stosunkowo niewielkie koszty montażu oraz możliwość szybkiej budowy obiektu na niemal każdej nawierzchni. Poszycie boczne hal o stalowej bądź aluminiowej konstrukcji zostało wykonane z wysokiej jakości materiałów PCV. Istnieje możliwość wzmocnienia poszycia za pomocą specjalnej blachy trapezowej lub płyty warstwowej. Wytrzymała i stabilna konstrukcja namiotu halowego jest odporna na działanie warunków atmosferycznych takich jak deszcz, śnieg, czy intensywny wiatr.

Lekkie i wytrzymałe hale namiotowe od Protan Elmark są świetną alternatywą dla tradycyjnych budynków murowanych. Zapraszamy przedsiębiorców z Rudy Śląskiej do zapoznania się z cennikiem oraz ofertą wielofunkcyjnych namiotów halowych, które mogą być wykorzystane przez firmy z różnych branż, np. meblarskiej czy rolniczej. Istnieje możliwość skorzystania z konfiguratora 3D dostępnego na stronie producenta.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 61 81 34 523
powrót