Hale namiotowe Warszawa

Protan Elmark oferuje wysokiej jakości hale namiotowe dla przedsiębiorstw z Warszawy. Polecane przez nas namioty stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnych obiektów murowanych. Ich budowa jest nie tylko tańsza, ale też zajmuje zdecydowanie mniej czasu. Dodatkowo konstrukcje takie są lekkie, dzięki czemu można je przenosić w inne miejsce. Możliwa jest także szybka rozbudowa lub zmiana przeznaczenia namiotu.

 

Hale namiotowe od Protan Elmark, oferowane między innymi przedsiębiorcom z Warszawy, mają bardzo szerokie zastosowanie. Zajmujemy się projektowaniem i sprzedażą poniższych rodzajów namiotów.

Hale magazynowe

Hale magazynowe

Hale magazynowe od Protan Elmark to doskonały sposób, aby szybko pozyskać lub powiększyć przestrzeń magazynową. Wykonane są z wysokiej jakości płyty PCV i  nadają się do przechowywania każdego rodzaju towaru. Ze względu na łatwy montaż, hale mogą być budowane w dowolnym miejscu. Dla zwiększenia bezpieczeństwa, istnieje również możliwość wzmocnienia hali blachą trapezową lub warstwową.

wyślij zapytanie
Hale przemysłowe

Hale przemysłowe

Protan Elmark proponuje optymalne rozwiązania budowy hal przemysłowych, które sprawdzą się do każdego rodzaju działalności, w tym produkcyjnych. Doskonale nadadzą się jako profesjonalny warsztat, pracownia lub garaż, a nawet obora dla bydła. Bardzo łatwy montaż i demontaż umożliwia przenoszenie hal przemysłowych lub rozkładanie ich na sezon. Konstrukcja nadaje się do całorocznego użytku i w razie zapotrzebowania może być wzmocniona blachą. W halach możliwe jest wydzielenie stref.

wyślij zapytanie
Hale imprezowe

Hale imprezowe

Hale imprezowe od producenta Protan Elmark są doskonałym miejscem do organizacji imprez okolicznościowych, takich jak wesele, koncert, bankiet oraz wiele innych. Nadają się zarówno do wyprawienia kameralnego przyjęcia, jak i dużej imprezy masowej. Namioty doskonale sprawdzą się również jako przestrzeń dla restauracji sezonowej. W zależności od zapotrzebowania, mogą pomieścić nawet kilkaset osób. Możliwe jest zamontowanie w halach imprezowych elementów dekoracji wnętrz dostosowanych do okazji.

wyślij zapytanie
Hale sportowe

Hale sportowe

Protan Elmark zapewnia ekonomiczne rozwiązania zadaszenia obiektów sportowych. Budowane hale sportowe mają wszechstronne zastosowanie. Doskonale sprawdzą się jako kort do tenisa, squasha, basen czy lodowisko. Można również wykorzystać halę pod ujeżdżalnię dla koni. Hale sportowe wykorzystywane są często do organizacji międzynarodowych imprez sportowych. W asortymencie znajduje się przeznaczona do tego celu hala ośmiokątna.

wyślij zapytanie

Całoroczne zastosowanie konstrukcji

Hale namiotowe dla Warszawy od Protan Elmark mają całoroczne zastosowanie. Są odporne na działanie niekorzystnych warunków pogodowych. W naszej ofercie znajdują się również specjalne konstrukcje odporne na śnieg, które można bezpiecznie użytkować w czasie zimy. Istnieje także możliwość zamontowania wyposażenia dodatkowego, na przykład ogrzewania i klimatyzacji. Dzięki temu w hali namiotowej można zorganizować imprezę o każdej porze roku, bez względu na pogodę.

 

Bezpłatna wycena

Cena i koszty budowy hali namiotowej w Warszawie zależą między innymi od jej przeznaczenia i wymiarów, dlatego zachęcamy do skorzystania z naszego konfiguratora 3D. Po wybraniu odpowiednich parametrów przygotujemy dla Państwa darmową wycenę produkcji i montażu obiektu. Umożliwiamy sfinansowanie zakupu przez leasing.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 61 81 34 523
powrót