Hale namiotowe Wrocław

Klientom z Wrocławia polecamy wysokiej jakości hale namiotowe, jako korzystną alternatywę dla tradycyjnych magazynów, hangarów, warsztatów czy sal weselnych. Uniwersalność to nie jedyna zaleta konstrukcji od producenta Protan Elmark. Nasze obiekty są również bardzo wytrzymałe i jednocześnie lekkie, dzięki czemu można je łatwo zamontować i zdemontować. Są choćby szybkim i ekonomicznym sposobem na powiększenie przestrzeni użytkowej obiektu przemysłowego.

 

Przedsiębiorcom z Wrocławia oferujemy budowę poniższych rodzajów hal namiotowych w atrakcyjnych cenach.

Hale magazynowe

Hale magazynowe

W celu pozyskania lub zwiększenia powierzchni składowej, przydatne mogą być hale magazynowe od Protan Elmark. Zbudowane są z płyty PCV, dzięki czemu można w nich przechowywać każdego rodzaju towar, w tym żywność.

wyślij zapytanie
Hale przemysłowe

Hale przemysłowe

Hale przemysłowe marki Protan Elmark mają bardzo szerokie zastosowanie. Przydadzą się w przemyśle produkcyjnym, handlowo-usługowym, a nawet do budowy centrum logistycznego, biurowca lub obory dla bydła.

wyślij zapytanie
Hale imprezowe

Hale imprezowe

Hale imprezowe producenta Protan Elmark umożliwiają przygotowanie zarówno kameralnych przyjęć, jak i dużych imprez masowych. Mogą być wykorzystane do organizacji wesela, konferencji firmowej, koncertu, a nawet do otwarcia sezonowej restauracji.

wyślij zapytanie
Hale sportowe

Hale sportowe

Halę sportową można przygotować pod różnego rodzaju obiekty lub imprezy sportowe. Doskonale sprawdzą się jako zadaszenie basenu, lodowiska, kortu tenisowego czy boiska sportowego. Hale mogą być wykorzystane także do stworzenia ujeżdżalni dla koni.

wyślij zapytanie

Hale we Wrocławiu odporne na warunki pogodowe

Państwa działalność może być prowadzona w hali namiotowej przez cały rok. Oferowane przez nas obiekty są odporne na działanie warunków pogodowych. Mogą wytrzymać obciążenie śniegowe nawet do 120kg/m². Tak wysoką odporność zawdzięczają przede wszystkim przemyślanej i zaprojektowanej zgodnie z normami konstrukcji. Składa się ona między innymi z blachy trapezowej oraz płyty warstwowej.

 

Halę namiotową można wyposażyć w wiele elementów dodatkowych, na przykład:

  • - instalację grzewczą,
  • - klimatyzację,
  • - oświetlenie,
  • - wentylację.

 

Dzięki temu wewnątrz namiotu można stworzyć odpowiednie warunki dla magazynowanego towaru, prowadzonej działalności przemysłowej czy bawiących się gości.

 

Atrakcyjne koszty wybudowania hali we Wrocławiu

Hale namiotowe oferowane przez Protan Elmark we Wrocławiu dostępne są w konkurencyjnych cenach. Zapraszamy do skorzystania z konfiguratora 3D w celu poznania naszego cennika i kosztów wybudowania namiotu.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

+48 61 81 34 523
powrót