Hale namiotowe to rozwiązanie, które zachęca ceną – sprawdza się zarówno sezonowo, jak i całorocznie, z roku na rok zyskując na popularności. Ile kosztuje budowa hali od wiodącego producenta Protan Elmark? Na ostateczną cenę wpływa wiele czynników, w tym rodzaj wykorzystanych do produkcji materiałów, wielkość obiektu, a także jego przeznaczenie, z którym wiąże się dodatkowe wyposażenie. To dlatego hale namiotowe są dostępne w różnych cenach – z artykułu dowiesz się, jaki może być potencjalny koszt wybudowania hali.
Hala namiotowa oznacza niższą cenę niż w przypadku tradycyjnego budynku murowanego. To dlatego inwestuje w nią coraz więcej przedsiębiorców, a także osób prywatnych. Podobnie jak obiekty stałe, hale również można dostosować do indywidualnych potrzeb. Ich przewagą jest krótszy czas realizacji (czas potrzebny na budowę zaczyna się od 2-3 dni w zależności od rodzaju obiektu), a także możliwość modyfikacji gotowych już hal – zarówno pod względem powierzchni, jak i dodatkowego doposażenia czy rodzaju poszycia. Inwestycja w halę namiotową to rozwiązanie zarówno sezonowe, jak i całoroczne, a jego atutem jest dobra cena. Trudno natomiast o uniwersalny cennik i prostą odpowiedź np. na pytanie, jaki będzie koszt budowy hali produkcyjnej.
Hale namiotowe od Protan Elmark mogą służyć nie tylko w sezonie, ale i przez cały rok! Jeśli obiekt będzie użytkowany dłużej niż 180 dni, do jego postawienia potrzebne jest pozwolenie na budowę. Dotyczy to takich konstrukcji jak hale magazynowe, produkcyjne, przemysłowe, namioty pełniące funkcję boisk sportowych, kortów tenisowych czy sal weselnych.
Czas na uzyskanie pozwolenia zazwyczaj mieści się w przedziale od 30 do 120 dni (w zależności od etapu kompletowania dokumentów do projektu budowlanego). Wybierając naszą firmę, klienci dostają informację nie tylko o tym, ile kosztuje wybudowanie hali, ale także o wymaganych pozwoleniach. Zapewniamy również wsparcie w innych aspektach. Protan Elmark świadczy kompleksową usługę na najwyższym poziomie, a standardowo w skład zamówienia hali wchodzą:
Jaki jest koszt postawienia hali namiotowej? Na ostateczną cenę wpływają różne czynniki, m.in.:
Ceny hal namiotowych wykorzystywanych w sezonie są dużo niższe niż koszty z tytułu wynajmu obiektu murowanego. To wygodne rozwiązanie – w miesiącach, w których nie potrzebujesz dodatkowej przestrzeni dla swojej działalności, halę namiotową możesz po prostu zdemontować lub przenieść w inną lokalizację. Zgodnie z prawem, tymczasowy obiekt budowlany może być użytkowany w jednym miejscu przez 180 dni. Po upływie tego terminu wymagany jest demontaż hali.
Budowa hali to rozwiązanie dla przedsiębiorców i osób prywatnych, które potrzebują dodatkowej przestrzeni w dobrej cenie. Taki obiekt sprawdzi się jako garaż dla maszyn rolniczych, boisko sportowe, ujeżdżalnia dla koni bądź magazyn. Właśnie do takich osób kierujemy ofertę całorocznych konstrukcji od Protan Elmark. Koszt hali namiotowej jest korzystny w porównaniu do budowy budynku stałego, a także wynajmu nieruchomości. Dzięki materiałom wysokiej jakości obiekty są komfortowe i bezpieczne w użytkowaniu niezależnie od pory roku.
Wzmocniona konstrukcja stalowa w zamkniętym układzie kratownicowym jest w stanie wytrzymać obciążenie nawet do 120 kg/m2. Parametry zapewniają trwałość hal namiotowych także w rejonach z wyższą strefą śniegową. Dodatkowe zastosowanie specjalnych warstw poszycia ścian bocznych i dachu skutkuje lepszą izolacją termiczną – dzięki temu hale stalowe doskonale sprawdzą się nawet podczas niskich temperatur. Nasze obiekty można również doposażyć w ogrzewanie, co przełoży się na koszt budowy np. hali magazynowej.
Protan Elmark produkuje wiele typów konstrukcji. Zróżnicowane parametry pozwalają wykorzystać obiekty w sposób dostosowany do potrzeb inwestorów. To, ile kosztuje budowa hali, w dużej mierze zależy od wybranego wariantu. W Protan Elmark klienci mogą dopasować obiekt pod kątem:
Kreator 3D dostępny na stronie nie tylko umożliwia zapytanie o konkretny typ obiektu, ale także jego wizualizację. Hale namiotowe, które oferujemy, nie mają jednego cennika, ponieważ koszt wybudowania hali zależy od konkretnych rozwiązań technicznych i ustalamy go z każdym klientem indywidualnie.
Hale namiotowe, ze względu na uniwersalny charakter, znajdą zastosowanie m.in. jako:
Budowa hali to proces indywidualny, dlatego cena poszczególnych obiektów będzie inna – to właśnie dlatego jest to rozwiązanie zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych przedsiębiorców.
Hale aluminiowe od Protan Elmark sprawdzą się podczas targów, a także wielu innych wydarzeń na świeżym powietrzu. Hale namiotowe projektujemy z dbałością o szczegóły, a ich cena zależy od wielkości i dodatkowego wyposażenia. Wśród naszych propozycji są odpowiednie meble, oświetlenie, ogrzewanie, klimatyzacja i inne elementy, które sprawią, że przestrzeń handlowa lub wystawowa będzie nie tylko funkcjonalna, ale i atrakcyjna. Skorzystaj z kreatora 3D i sprawdź cennik namiotów handlowych od Protan Elmark o wybranych parametrach!
Cena hali namiotowej pod obiekt sportowy w dużej mierze zależy od jej wymiarów. Wielospadowy dach polecamy do sportów wymagających wysokiego sufitu – boisk do siatkówki, piłki nożnej, koszykówki, czy krytych kortów tenisowych. Dwuspadowy dach sprawdzi się podczas budowy hali pod ujeżdżalnię, w ramach zadaszeń boisk do gier zespołowych typu paintball czy hokej, a także lodowisk. Na to, ile kosztuje budowa hali namiotowej, wpływa również wybór poszycia na ścianach bocznych oraz szczytowych. Ze względu na zróżnicowanie hal namiotowych pod przestrzeń sportową, każdy projekt wyceniamy indywidualnie. Aby poznać cenę, skorzystaj z kreatora 3D, a następnie wyślij zapytanie ofertowe.
Namiot na wesele to rozwiązanie, z którego korzysta coraz więcej firm. Hala namiotowa na terenie przyległym do restauracji czy hotelu pozwala na efektywne wykorzystanie przestrzeni i rozwój biznesu. Budowa takiej hali, a dokładniej koszt z nią związany jest dużo niższy niż wybudowanie murowanego obiektu stałego. Atrakcyjna cena inwestycji oraz krótki czas realizacji przekładają się na realny zysk. Jaki koszt budowy hali imprezowej przewidujemy? Wszystko zależy od powierzchni, wybranego rodzaju poszycia, a także wyposażenia – podłóg, ogrzewania czy klimatyzacji.
Imprezowe hale namiotowe doskonale sprawdzą się jako sezonowa lub całoroczna przestrzeń dla branży HoReCa oraz firm, które organizują wydarzenia – zarówno koncerty w plenerze, pikniki tematyczne, jak i imprezy oraz bankiety czy wesela. Atrakcyjny wygląd naszych obiektów to nie wszystko! Hale namiotowe są lekkie, łatwe w montażu i demontażu oraz sprawdzają się w niemal każdych warunkach atmosferycznych. Nie mamy jednak stałego cennika, co wynika ze zróżnicowania oferty Protan Elmark. Wszystkim zainteresowanym oferujemy bezpłatną wycenę – skorzystaj z kreatora 3D i poznaj cenę realizacji konkretnego projektu.
Hale przemysłowe z powodzeniem mogą zastąpić murowane obiekty. To całoroczne rozwiązanie, które jest o wiele korzystniejsze cenowo także w eksploatacji. Niski koszt budowy hali przemysłowej, możliwość dopasowania przestrzeni do potrzeb i charakteru przedsiębiorstwa, a także dużo krótszy czas realizacji sprawiają, że obiekty tego typu cieszą się coraz większą popularnością. Na cenę hal namiotowych wpływa przede wszystkim rodzaj zastosowanych materiałów, a także powierzchnia. Oferowane przez nas namioty przemysłowe są w pełni bezpieczne dla użytkowników – niezależnie od pory roku i warunków atmosferycznych. Wyróżnia je stabilna konstrukcja, poszycia wysokiej jakości i materiały wielokrotnie testowane w laboratoriach Protan Elmark – bez względu na ostateczny koszt budowy hali przemysłowej.
Jaki może być koszt wybudowania hali produkcyjnej? Ze względu na cenę to doskonała alternatywa dla obiektów murowanych. Koszt budowy hali produkcyjnej jest o wiele niższy, a czas realizacji krótszy niż w przypadku klasycznych budynków. Dzięki temu firma jest np. w stanie przeznaczyć zasoby na inne, równie ważne działania. Cena budowy hali produkcyjnej zależy od założeń konkretnego projektu – powierzchni, wysokości, zastosowanych materiałów, rodzaju i ilości okien, drzwi, bram, a także dodatkowego wyposażenia takiego jak ogrzewanie, klimatyzacja czy profesjonalne oświetlenie. Obiekty wyróżniają się stabilną konstrukcją, która gwarantuje bezpieczne użytkowanie bez względu na porę roku i warunki pogodowe. Dzieje się tak niezależnie od tego, jakie są koszty budowy hali produkcyjnej.
Budowa murowanego magazynu jest czasochłonna i kosztowna. Koszt postawienia hali magazynowej od Protan Elmark jest dużo niższy. Odpowiednie parametry sprawiają, że konstrukcje doskonale sprawdzają się w roli obiektów magazynowych, przeznaczonych również do przechowywania żywności oraz innych towarów wrażliwych na wilgoć, działanie wody czy wymagających odpowiedniej temperatury. Proponujemy rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta – oferujemy możliwość zastosowania certyfikowanego trudnopalnego materiału podsufitkowego, który zapewnia brak efektu skraplania wody, a także doposażenie w postaci obróbki blacharskiej czy oświetlenia.
Kosztorys budowy hali magazynowej (magazynu) ustalamy indywidualnie. Z doświadczenia wiemy jednak, że jest to rozwiązanie dostępne zarówno dla firm z dużym budżetem, jak i ograniczonymi środkami, bo np. biznes dopiero startuje. Dzięki temu klienci dowiadują się, ile rzeczywiście kosztuje wybudowanie hali magazynowej, zamiast sugerować się mało transparentnym cennikiem.
Dodatkowa przestrzeń magazynowa w gospodarstwach rolnych często jest na wagę złota. Umożliwia bezpieczne przechowywanie plonów, pasz dla zwierząt czy maszyn, a także wykorzystanie jej jako obory dla bydła. Namiotowe hale tunelowe dostępne od Protan Elmark to doskonałe rozwiązanie zarówno sezonowe, jak i całoroczne. Koszt wybudowania takiej hali magazynowej jest dużo niższy niż koszt budowy obiektu murowanego. W przeciwieństwie do długoterminowych inwestycji budowlanych, hale tunelowe oznaczają krótki czas realizacji, a także możliwość rozbudowy o kolejne segmenty w dowolnym momencie. Odporność na wiatr, śnieg, a także niskie i wysokie temperatury sprawia, że obiekty nadają się do użytku niezależnie od pory roku.
Hale namiotowe od wiodącego producenta Protan Elmark to gwarancja bezpieczeństwa, które zapewnia najwyższa jakość materiałów, maszyn oraz zespół ekspertów pracujących nad każdym etapie, od projektu po realizację. Koszt budowy hali namiotowej, zarówno sezonowej, jak i całorocznej, w porównaniu do kosztów wynajmu lub postawienia budynku murowanego jest dużo niższy. Same konstrukcje cechują się natomiast:
Atrakcyjne rozwiązania Protan Elmark to nie tylko doskonałe parametry techniczne hal namiotowych, ale i całkowity koszt inwestycji. Jeśli np. budowa hali magazynowej oznacza zbyt wysokie jednorazowo koszty, możesz skorzystać z finansowania poprzez leasing z niską wpłatą wstępną. Leasing hal jest dostępny w dwóch wariantach:
Certyfikat Zgodności Zakładowej Kontroli Produkcji
2627-CPR-1090-1.84933482.TÜVRh.21.02
Copyrights 2024 Protan-Elmark
Reklama i budowa wizerunku w sieci: WIDOCZNI