Skontaktuj się z nami
Napisz do nas
Skonfiguruj halę
Wybierz język

A może wesele pod namiotem?

Wesele pod namiotem – w ogrodzie czy innej romantycznej scenerii, to świetny pomysł na niezapomniane przeżycia dla pary młodej i ich gości. Proponowane przez firmę Protan Elmark namioty weselne to jednocześnie piękne obiekty, które stworzą wyjątkową atmosferę w jednym z najważniejszych dni w życiu.

Zadzwoń do nas
Napisz do nas
Skonfiguruj halę
Zaproś tylu gości, ilu chcesz

Zaproś tylu gości, ilu chcesz

Duża powierzchnia namiotów weselnych sprawia, że bez trudu pomieścisz wszystkich swoich gości. Ponadto wymiary namiotów na wesele można określić indywidualnie, dlatego nie ma obaw, że sala weselna okaże się za mała. Namiot to doskonała alternatywa dla tradycyjnych sal weselnych – szczególnie w sezonie ślubnym, kiedy trudno znaleźć wolne terminy.

Namioty weselne na sprzedaż – znajdź coś dla siebie

Wśród oferty namiotów weselnych znajdują się obiekty idealnie nadające się na wesele: hale letnie, imprezowe, z efektowną szklaną fasadą i podłogą. Możliwość wyboru kształtu i koloru namiotu umożliwia zaprojektowanie go w zgodzie z wizją wesela. Dzięki temu wszystko przebiegnie zgodnie z planem!

 Namioty weselne na sprzedaż – znajdź coś dla siebie
Nie tylko na wesele

Nie tylko na wesele

Firma Protan Elmark prowadzi także sprzedaż namiotów na inne okazje: okolicznościowych, eventowych i imprezowych. W naszej ofercie posiadamy niestandardowe obiekty takie, jak namioty kuliste. Możliwość wyboru spośród wielu dodatkowych funkcji obiektów pozwala na zorganizowanie wydarzenia według indywidualnego pomysłu.

Niezapomniane przeżycia

Jeśli chcesz, aby Twoje wesele było wyjątkowe, zdecyduj się na oryginalne rozwiązanie, jakim jest namiot weselny. Uroczystość zorganizowana na otwartej przestrzeni np. w ogrodzie z pewnością mile zaskoczy gości i wzbudzi ich podziw.

Skontaktuj się z nami przez formularz

Administratorem Twoich danych jest PROTAN ELMARK
KLIKNIJ i dowiedz się więcej o ochronie Twoich danych.

Lub bezpośrednio z działem sprzedaży

Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań.
Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej