Skontaktuj się z nami
Napisz do nas
Skonfiguruj halę
Wybierz język

Hala produkcyjna – realizacja dla firmy Dragon Węgiel

Funkcjonalność hal namiotowych Protan Elmark jest tak duża, że znajdują one zastosowanie w przeróżnych branżach. Jedna z naszych ostatnich realizacji to hala produkcyjna wykonana dla klienta - sąsiada ze Stęszewa.

Zadzwoń do nas
Napisz do nas
Skonfiguruj halę
Czysty opał – czyli węgiel w workach

Czysty opał – czyli węgiel w workach

Dragon Węgiel to firma specjalizująca się w produkcji opału workowanego. Jak mówi sam właściciel: „Coraz więcej gospodarstw domowych, firm, osób woli mieć styczność z czystym produktem. Dlatego nasza firma postawiła na węgiel w workach. Zapotrzebowanie na nasz opał okazało się naprawdę spore. Wraz z rozwojem przedsiębiorstwa i wzrostem sprzedaży pojawiła się potrzeba stworzenia dodatkowej linii produkcyjnej.

Po sąsiedzku

Jako, że właściciele Dragon Węgiel dzierżawią ziemię w okolicach Stęszewa, postanowili znaleźć firmę, która stawia hale tymczasowe. Tak narodził się pomysł hali namiotowej. Wartość maszyn i sprzętów, które miały znajdować się wewnątrz hali, była bardzo wysoka, stąd też właściciele nie chcieli oszczędzać na jakości wykonania i solidności materiałów. „Kiedy już dokładnie zweryfikowaliśmy swoje potrzeby, zaczęliśmy porównywanie ofert na rynku. Producentem, który był w stanie spełnić nasze oczekiwania terminowe i jakościowe okazał się Protan Elmark – a więc sąsiedzka firma, z tej samej miejscowości. Mieliśmy tę świadomość, że w razie jakiś problemów, czy pytań, są na miejscu. Cały czas byliśmy w stałym kontakcie z przedstawicielem Protan Elmark, który z stu procentach wywiązał się z wszelkich ustalonych wspólnie terminów

 Po sąsiedzku
Na specjalne życzenie

Na specjalne życzenie

Sama hala miała kolorystykę idealną – taką, jaką sami wybraliśmy. Mimo, że zależało nam na elementach w kolorze pomarańczowym, którego nie było na liście, kolor ten został specjalnie zamówiony na nasze życzenie.

Hala namiotowa na każdą porę roku

Hala została wykonana z płyty okutej z dwóch stron blachą. W środku dominuje kolor biały, aby pokazać, że w tej specyficznej branży można pracować bardzo czysto. Co jest bardzo zaskakujące - w upalne dni, hala mimo zewnętrznego obicia z ciemnej grafitowej blachy, w ogóle nie nagrzewa się w środku. Dodatkowo hala została ocieplona, jako, że zimą ma być ogrzewana. Posiada poszycie warstwy ok. 2 cm, co daje izolację porównywalną do wełny mineralnej o grubości 15 cm. Dzięki temu właściciele mogą mieć pewność, że zimną ciepło z ogrzewanego wnętrza hali nie będzie uciekać.

 Hala namiotowa na każdą porę roku

Protan Elmark – ludzie z pasją

„Byliśmy bardzo zadowoleni z ekipy, która zajmowała się montażem hali, ponieważ robili to bardzo solidnie. Widzieliśmy, że ci ludzie chcą to robić i są prawdziwymi fachowcami w swojej w swojej specjalizacji. Byli bardzo dobrze przygotowani i wiedzieli co mają do zrobienia. Jako, że sam zatrudniam ludzi i wiem, jak to jest, przyjemnie było patrzeć na ekipę, która pracuje z taką pasją i zaangażowaniem”.

Zapraszamy do obejrzenia video z wywiadu z właścicielem Dragon Węgiel.

Historia Sukcesu: Protan Elmark dla Dragon Węgiel
Historia Sukcesu: Protan Elmark dla Dragon Węgiel

Skontaktuj się z nami przez formularz

Administratorem Twoich danych jest PROTAN ELMARK
KLIKNIJ i dowiedz się więcej o ochronie Twoich danych.

Lub bezpośrednio z działem sprzedaży

Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań.
Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej