Skontaktuj się z nami
Napisz do nas
Skonfiguruj halę
Wybierz język

Hale izolowane na każdą porę roku

Hale namiotowe coraz częściej stawiane są jako obiekty całoroczne, sprawdzające się zarówno latem, jak i zimą. Aby rzeczywiście i funkcjonalność była wysoka, niezbędne jest ich odpowiednie zabezpieczenie przez utratą ciepła, czy przegrzaniem. Hale Protan Elmark są profesjonalnie izolowane najwyższej jakości materiałami, dzięki czemu możesz mieć pewność, że temperatura wewnątrz obiektu, będzie właśnie taka, jaką chcesz uzyskać.

Zadzwoń do nas
Napisz do nas
Skonfiguruj halę
Ochrona przed zimnem w każdej branży

Ochrona przed zimnem w każdej branży

Kwestia utrzymania odpowiedniej temperatury jest istotna niemal w każdej branży. Szczególne znaczenie ma w:

  • branży meblarskiej (magazyny),
  • branży spożywczej,
  • branży transportowej (jako garaże),
  • halach produkcyjnych,
  • halach sportowych,
  • branży gastronomicznej (obiekty restauracyjne).

Jak wygląda proces izolacji hali?

Przez wiele lat testowaliśmy różne materiały i sposoby izolacji. To pozwoliło wypracować nam własny autorski system ocieplania hal, którego skuteczność może polecić wielu naszych klientów.

Na bokach hali namiotowej montowana jest płyta warstwowa, która dodatkowo zostaje wzmocniona i uszczelniona poliuretanową pianką termoizolacyjną do ociepleń. Ponadto na dachu umieszczamy termorefleksyjną folię metalizowaną, która gwarantuje długotrwałe utrzymanie wysokich właściwości odbijających i niską przewodność cieplną. Tak położona folia pełni funkcje izolatora na dachu.

 Jak wygląda proces izolacji hali?

Oszczędność, wygoda i gwarancja wysokiej jakości!

Tak położona izolacja pomaga oszczędzić na kosztach ogrzewania i klimatyzacji, dzięki czemu temperatura wewnątrz obiektu będzie stabilna przez cały czas. Co ważne, inwestycja w hale izolowane zwraca się już niemal po pierwszym sezonie zimowym.

Izolowane hale namiotowe są świetną alternatywą dla tradycyjnego budownictwa murowanego. Gwarantują ochronę przed wilgocią, a także ochronę przed hałasem z zewnątrz. Montaż hal termoizolacyjnych Protan Elmark jest niemal błyskawiczny.

Warto wspomnieć, że z chęcią podejmiemy się izolacji hal, które zostały już wcześniej postawione. Dla naszych fachowców nie stanowi to żadnego problemu.

Skontaktuj się z nami przez formularz

Administratorem Twoich danych jest PROTAN ELMARK
KLIKNIJ i dowiedz się więcej o ochronie Twoich danych.

Lub bezpośrednio z działem sprzedaży

Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań.
Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej