Skontaktuj się z nami
Napisz do nas
Skonfiguruj halę
Wybierz język

Hale magazynowe w branży meblarskiej na przykładzie realizacji Idźczak Meble

Magazynowanie materiałów wrażliwych na wilgoć, czy temperatury, takich jak meble, wymaga przestrzeni bezpiecznej, suchej i odpornej na warunki atmosferyczne. W tym celu powszechnie wykorzystywane są hale namiotowe, w których montowany jest system wentylacji oraz ogrzewania. O zaletach zastosowania hali namiotowej jako magazynu przekonała się firma Idźczak Meble.

Zadzwoń do nas
Napisz do nas
Skonfiguruj halę
Wybierają nas najlepsi

Wybierają nas najlepsi

Firma Idźczak Meble jest na rynku prawie 30 lat. Siedziba firmy zlokalizowana jest Łęce Opatowskiej. Zajmują się sprzedażą głównie mebli skrzyniowych:

  • meble do salonu,
  • meble do sypialni,
  • meble dziecięce,
  • szafy i garderoby.

Swój asortyment rozszerzyli także o produkcję mebli tapicerowanych. Jak przyznają właściciele firmy: „Nasza sprzedaż przez około 30 lat bardzo wzrosła, więc potrzebowaliśmy dodatkowego miejsca, gdzie moglibyśmy magazynować półprodukty, m.in. płyty laminowane, jak i gotowe już paczki z meblami. Zależało nam na dużej i solidnej konstrukcji, tak aby wszystko bezpiecznie przechować.

Hala magazynowa – dlaczego Protan Elmark?

Dla naszego klienta zbudowaliśmy kompleks aż 6 hal namiotowych o łącznej powierzchni 9000m2, w tym 25x100x5 oraz 30x100x5. Marzena Idźczak – Faltyn przyznaje, że:

Hale Protan Elmark spełniają nasze oczekiwania, ponieważ są odporne na różnego rodzaju warunki atmosferyczne, a także odpowiadają nam co do utrzymania porządku i czystości. Hale powstały w bardzo szybkim tempie, co było dla nas bardzo satysfakcjonujące. Hale namiotowe dla branży meblarskiej to rozwiązanie bardzo optymalne, ponieważ wszystkie potrzebne nam rzeczy, zarówno do produkcji, jak i gotowe elementy możemy w nich składować. Na firmę Protan Elmark zdecydowaliśmy się ze względów finansowych, administracyjnych oraz czasowych. Współpraca układała się bardzo dobrze. Byliśmy i jesteśmy zadowoleni z jej przebiegu. Z pewnością będziemy korzystać z usług Protan Elmark. Oferta została przygotowana idealnie pod nasze wymagania i tak też została wykonana.

 Hala magazynowa – dlaczego Protan Elmark?

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie

Przed realizacją każdy projekt konsultowany jest zarówno z klientem oraz konstruktorami. Cena hali magazynowej jest zależna od wielkości obiektu, rodzaju poszycia, dachu i dodatkowego wyposażenia. Dla każdego klienta sporządzamy indywidualną ofertę. Zapewniamy profesjonalną obsługę przy projektowaniu hal i namiotów oraz sprawnym montażu na dowolnym gruncie.

Zapraszamy do obejrzenia wideorelacji ze współpracy Protan Elmark i Idżczak Meble.

Historia sukcesu Idźczak Meble
Historia sukcesu Idźczak Meble

Skontaktuj się z nami przez formularz

Administratorem Twoich danych jest PROTAN ELMARK
KLIKNIJ i dowiedz się więcej o ochronie Twoich danych.

Lub bezpośrednio z działem sprzedaży

Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań.
Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej