Skontaktuj się z nami
Napisz do nas
Skonfiguruj halę
Wybierz język

Hale magazynowe w e-commerce

Od kilku lat jesteśmy świadkami dynamicznie rozwijającej się branży e-commerce. Wiele firm chcąc zaoszczędzić na powierzchniach sprzedażowych, rezygnuje ze sklepów stacjonarnych, oferując swoje usługi przede wszystkim drogą internetową. E-sklep jest wyjściem naprzeciw rosnącym oczekiwaniom klientów. Już blisko połowa internautów decyduje się na zakupy online. Prognozy na najbliższe lata przedstawiają diametralny wzrost wartości polskiego rynku e-commerce. Dla samych firm oznacza to poważne wyzwanie logistyczne odnośnie dystrybucji i przechowywania produktów. Jak więc sobie z tym poradzą?

Zadzwoń do nas
Napisz do nas
Skonfiguruj halę
Jakie rozwiązanie wybrać?

Jakie rozwiązanie wybrać?

Opcji jest wiele. Można wykorzystać swoje zasoby i struktury, poprzez samodzielne magazynowanie towarów. Ma to jednak rację bytu tylko do pewnego momentu działalności e-biznesu. Myśląc o zwiększeniu poziomu obrotów i liczby realizacji transakcji, należy wziąć pod uwagę zagospodarowanie dodatkowego obszaru. Wiele firm oferuje usługi outsourcingowe w tym zakresie, w formie wynajmu dodatkowej przestrzeni. Pamiętajmy jednak, że wzmożony popyt na tego rodzaju rozwiązanie, wiąże się z wysokim czynszem. Dużo bardziej opłacalnym rozwiązaniem jest postawienie hali magazynowej. Dlaczego? Z tego rozwiązania korzystają już nie tylko wielkie koncerny e-commerce, ale i mniejsze sklepy internetowe. Postawienie swojego obiektu namiotowego to wygoda dla biznesu i tańsza alternatywa dla tradycyjnych magazynów murowanych.

Hala namiotowa dla e-sklepu- zalety

Hale Protan Elmark wykonane są z najwyższej jakości materiałów  np. PCV. Wznoszone są w ekspresowym tempie, dzięki czemu nie trzeba się martwić o nieterminowość. A to za sprawą nowoczesnych technologii, które wykorzystywane są w trakcie montażu. Dodatkowym atutem hal namiotowych jest ich mobilność. Jeśli na przykład Twój e-sklep oferuje produkty sezonowe i zależy Ci na e-sprzedaży tylko w okresie letnim, warto zdecydować się na postawienie hali tymczasowej. Innowacyjna konstrukcja daje możliwość szybkiego demontażu i zmiany miejsca lokalizacji.

 Hala namiotowa dla e-sklepu- zalety
Dla dynamicznego rozwoju

Dla dynamicznego rozwoju

Dobrze prowadzony sklep internetowy może rozwijać się bardzo dynamicznie. Zapotrzebowanie na produkty prosperującego e-biznesu rośnie wraz z proponowaną różnorodną ofertą. Z czasem pojawia się konieczność rozszerzenia asortymentu o nowe produkty. W myśl zasady hale namiotowe zapewniają  regularne powiększanie przestrzeni magazynowej. Oznacza to, że w dowolnym momencie, zależnie od potrzeb, warto skorzystać z rozbudowy postawionego obiektu. Wcześniej zamontowaną mniejszą halę, bez problemu można zastąpić większą, lub dokupić kolejne obiekty, stawiając je w sąsiedztwie.

Ochrona przed czynnikami zewnętrznymi

Prawidłowe przechowywanie to takie, które nie naraża produktów na działanie czynników zewnętrznych. Jeśli w naszej ofercie znajduje się towar wymagający szczególnego zabezpieczenia i odpowiednich warunków klimatycznych np. produkty spożywcze, maszyny czy meble, niezbędna jest ochrona przed warunkami atmosferycznymi. Tutaj najlepiej sprawdzają się hale namiotowe, które są klimatyzowane lub podgrzewane. Izolowane w ten sposób obiekty, dzięki stabilnej temperaturze wewnątrz, dają możliwość całorocznego użytkowania, bez zmartwień o deszcze, upał, śniegi, czy wilgoć.

 Ochrona przed czynnikami zewnętrznymi

Projekt na miarę Twojego e-biznesu

Większa przestrzeń magazynowa oznacza większy potencjał działalności. Ty decydujesz o wielkości, wysokości i kształcie hali. Dostępne są dwa rodzaje geometrii obiektów: hale z dachem dwuspadowym oraz wielospadowym. Oferujemy także cztery różne poszycia obiektów: plandeka, blacha, płyta lub fasada. Konfigurator hal 3D, dostępny na naszej stronie pomoże zwizualizować projekt na miarę potrzeb. Nasi eksperci podpowiedzą również najlepsze rozwiązania i dopasują halę do indywidualnych preferencji.

Skontaktuj się z nami przez formularz

Administratorem Twoich danych jest PROTAN ELMARK
KLIKNIJ i dowiedz się więcej o ochronie Twoich danych.

Lub bezpośrednio z działem sprzedaży

Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań.
Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej