Skontaktuj się z nami
Napisz do nas
Skonfiguruj halę
Wybierz język

Hale namiotowe do garażowania pojazdów

Zastosowanie hal namiotowym, jak się okazuje jest dużo szersze niż mogłoby się wydawać. Idąc z duchem rozwoju nowoczesnych przedsiębiorstw, staramy się rozszerzać ofertę o nowe rozwiązania.

Garażowe przeznaczenie hal namiotowych ostatnimi czasy zyskało dużą popularność. Dlaczego coraz więcej firm korzysta właśnie z tego rozwiązania? Hale garażowe sprawdzają się niemal w każdej branży, przy tym są tańszą i wygodniejszą alternatywą dla tradycyjnych garaży murowanych.

Zadzwoń do nas
Napisz do nas
Skonfiguruj halę
Gdzie można je zastosować?

Gdzie można je zastosować?

W rolnictwie: do przechowywania maszyn i pojazdów rolniczych (ciągników, kombajnów, siewników, sadzarek, opryskiwaczy, ładowaczy, kosiarek, przyczep itp.), które często wymagają większej powierzchni i nie mieszczą się w standardowych garażach. Hale namiotowe zaprojektowanie są specjalnie pod potrzeby posiadanego sprzętu. Wspólnie z naszym zespołem doświadczonych konstruktorów można bez problemu ustalić wymiary obiektu, które będą dostosowane do wielkości maszyn.

W budownictwie: garażowanie maszyn budowlanych, takich jak koparki, ładowarki, dźwigi, czy walce to nie lada wyzwanie. Bezpieczne ich przechowywanie jest niezwykle istotne do całorocznego ich użytkowania, szczególnie zimą. Zadaszone, klimatyzowane, czy ocieplane hale garażowe pozwolą uniknąć korozji, problemów z rozruchem i innych zniszczeń związanych z warunkami atmosferycznymi.

W transporcie: firmy transportowe, które często garażują kilkanaście, a czasem kilkadziesiąt trucków mierzą się ze sporym problemem logistycznym. Samochody transportowe, takie jak tiry podlegają ryzyku kradzieży. Ważne w tym względzie jest trzymanie ich w zamkniętej przestrzeni garażowej. Hale namiotowe, to rozwiązanie coraz częściej wykorzystywane właśnie w tym celu.

Najważniejsze bezpieczeństwo

Pojazdy różnego typu potrzebują warunków sprzyjających w czasie garażowania. Odpowiednia temperatura, brak wilgoci, ochrona przed warunkami atmosferycznymi przedłuża eksploatację sprzętu.

Skontaktuj się z nami przez formularz

Administratorem Twoich danych jest PROTAN ELMARK
KLIKNIJ i dowiedz się więcej o ochronie Twoich danych.

Lub bezpośrednio z działem sprzedaży

Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań.
Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej