Skontaktuj się z nami
Napisz do nas
Skonfiguruj halę
Wybierz język

Hale namiotowe jako obiekt sportowy – ekonomicznie i nowocześnie

Hale sportowe to nowoczesne i ekonomiczne rozwiązanie, które sprawdzi się przy zadaszeniu boisk do gry, kortów tenisowych, lodowisk, ujeżdżalni oraz innych obiektów sportowych. Niskie koszty inwestycji i pełna mobilność obiektu to nie jedyne zalety namiotów sportowych od Protan Elmark. Klientom z całej Polski proponujemy wysokiej jakości hale namiotowe, z których można korzystać przez cały rok. Zachęcamy do zapoznania się z korzyściami, jakie wiążą się z zakupem hal sportowych od producenta.

Zadzwoń do nas
Napisz do nas
Skonfiguruj halę
Wysokiej jakości materiały i odpowiednio przygotowane projekty

Wysokiej jakości materiały i odpowiednio przygotowane projekty

Protan Elmark już od wielu zajmuje się projektowaniem funkcjonalnych hal namiotowych z wysokiej jakości materiałów. Do przygotowania poszycia obiektu wykorzystujemy wysokiej jakości materiały PCV. Konstrukcja hali namiotowej jest przygotowywana z aluminiowych profili. Dzięki temu, obiekty mogą być wykorzystywane jako zadaszenie boisk do gry i innych obiektów sportowych przez cały rok, niezależnie od warunków pogodowych. Specjaliści naszej firmy zajmują się projektowaniem hal z dachem dwuspadowym oraz wielospadowym. Rekomendujemy wybór hali sportowej z wielospadowym dachem, które sprawdzi się jako zadaszenie wszędzie tam, gdzie potrzebna jest odpowiednia wysokość do gry. W razie potrzeby w dowolnym momencie można zwiększyć rozmiar hali.

Elastyczność i niskie koszty inwestycji

Hale namiotowe to rozwiązanie dla firm, które cenią sobie elastyczność. W dowolnym momencie użytkowania można przeprowadzić demontaż hali i ponowny jej montaż w innym miejscu, np. po zakończonym sezonie. Przygotowanie i montaż hali namiotowej zapewnia niskie koszty inwestycji. Firmom oraz klientom indywidualnym oferujemy korzystne warunku finansowania w formie leasingu z niską wpłatą własną. Oferta obejmuje szeroki wybór rozmiarów obiektów, w ramach projektowania hal sportowych przygotowujemy również hale pod indywidualne zamówienie.

 Elastyczność i niskie koszty inwestycji
Funkcjonalna przestrzeń – elementy dodatkowego wyposażenia

Funkcjonalna przestrzeń – elementy dodatkowego wyposażenia

Aby stworzyć funkcjonalną przestrzeń, przeprowadzamy:

  • montaż oświetlenia,
  • instalację systemu wentylacji i ogrzewania, które pozwalają na utrzymanie stabilnej temperatury wewnątrz obiektu,
  • budowę ścianek działowych wewnątrz hali sportowej, aby oddzielić boisko od przebieralni lub pomieszczeń obsługi,
  • budowę dodatkowych wejść.

Sprawnie przeprowadzony montaż

W ramach świadczonych usług przeprowadzamy bezpieczny montaż hal sportowych niemal na każdym gruncie. Prace montażowe przeprowadzone przez specjalistów gwarantują stabilność obiektu w każdych warunkach pogodowych. Zapewniamy doradztwo i pomoc przy załatwieniu wszystkich formalności związanych z uzyskaniem pozwolenia na budowę hali lub możliwość tymczasowego korzystania z obiektu na okres 120 dni.

Skontaktuj się z nami przez formularz

Administratorem Twoich danych jest PROTAN ELMARK
KLIKNIJ i dowiedz się więcej o ochronie Twoich danych.

Lub bezpośrednio z działem sprzedaży

Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań.
Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej