Hale namiotowe wynajem czy budowa? Co się bardziej opłaca?

Hale namiotowe to ekonomiczne rozwiązanie. Lekkie konstrukcje są tańsze w budowie, a także eksploatacji niż obiekty murowane. Zainwestować w wynajem hal namiotowych czy budowę nowego obiektu? Co się bardziej opłaca?

Zastosowanie hal namiotowych

Zastanawiasz się, czy hale namiotowe to obiekty, które sprawdzą się jako przestrzeń  w Twoim przedsiębiorstwie? Bez wątpienia. Dopasowanie typu i wielkości konstrukcji do charakteru prowadzonej działalności oraz indywidualnych potrzeb podyktowanych np. warunkami zabudowy działki czy preferencjami estetycznymi sprawia, że hale namiotowe są tak samo funkcjonalne jak budynki murowane. Obiekty tego typu to świetne rozwiązanie zarówno całoroczne, jak i sezonowe stosowane m.in. jako hale:

  • magazynowe,
  • produkcyjne,
  • przemysłowe,
  • rolnicze,
  • gastronomiczne,
  • warsztatowe,
  • itd.

Szeroki wachlarz możliwości zapewnia 100% dopasowanie, zarówno przy zapotrzebowaniu sezonowym, jak i całorocznym. Rozważasz inwestycję w halę namiotową? Zdecyduj się na wynajem lub zakup nowego obiektu. Zobacz nasze porównanie i podejmij najlepszą decyzję dla swojego biznesu.

Nowe hale namiotowe - zalety i wady

Zaletą nowych hal namiotowych jest to, że są nowe i nieużywane. Decydując się na współpracę z Protan Elmark, masz gwarancję najwyższej jakości produktu prosto od producenta. W przeciwieństwie do hal na wynajem, zyskujesz także możliwość dostosowania obiektu do indywidualnych potrzeb - zarówno pod względem wielkości, typu wykorzystanej konstrukcji, a nawet koloru poszycia! W Protan Elmark oferujemy całoroczne i sezonowe:

Lekkie i solidne nowe konstrukcje tworzone są na zamówienie i montowane przez specjalistów, dzięki czemu masz pewność, że będą one funkcjonalne i bezpieczne w użytkowaniu nawet przez kilkadziesiąt lat. Wystarczy, że były używane zgodnie z przeznaczeniem i wytycznymi. Wynajem hal namiotowych takiej pewności nie daje, a obiekty te najczęściej są uniwersalnym kompromisem. Jeśli zależy Ci na rozwiązaniu skrojonym na miarę, to zamiast wynajmu hal namiotowych, zdecyduj się na zakup nowego obiektu.

Wynajem hal namiotowych - zalety i wady

Na wynajem hal namiotowych najczęściej decydują się małe przedsiębiorstwa. Dlaczego? Miesięczna rata wynajmu gotowej hali namiotowej jest dużo niższym obciążeniem dla budżetu niż jednorazowy wydatek na jej zakup. To rozwiązanie szczególnie popularne przy użytkowaniu sezonowym. Jednak w dłuższej perspektywie nie do końca opłacalne - obiekt nigdy nie będzie należał do firmy. Decydując się na wynajem hali pod magazyn, warsztat czy halę produkcyjną, trudno także dostosować obiekt w 100% do potrzeb związanych z typem prowadzonej działalności czy indywidualnych oczekiwań przedsiębiorstwa. Kupując halę na własny użytek możliwości związane z dostosowaniem obiektu są dużo większe.

To jaką halę wybrać?

Chcesz mieć halę namiotową dostosowaną do indywidualnych potrzeb ale płacić tak, jak za wynajem? W Protan Elmark oferujemy atrakcyjne finansowanie poprzez leasing. To idealne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy nie chcą lub nie mogą pozwolić sobie na jednorazową płatność. Budowa hal przebiega sprawnie, dzięki czemu już w parę tygodni od złożenia zamówienia hala namiotowa jest gotowa do użytkowania.

Hale namiotowe dostępne w całej Polsce

Zadzwoń do nas
Napisz do nas
Skonfiguruj halę

Wyślij zapytanie

Administratorem Twoich danych jest PROTAN ELMARK
KLIKNIJ i dowiedz się więcej o ochronie Twoich danych.
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych
Zgoda na kontakt w formie elektronicznej (e-mail)

Zadzwoń do nas

+48 690 690 510

Lub bezpośrednio z działem sprzedaży

Aleksandra Gronek
Kierownik Działu Obsługi Klienta
Kinga Kraśner
Starszy Specjalista ds. Sprzedaży
Agata Bogacka
Starszy Specjalista ds. Sprzedaży
Marta Turska
Starszy Specjalista ds. Sprzedaży
Agnieszka Kaczmarek
Starszy Specjalista ds. Sprzedaży
Łukasz Krzymieniecki
Ekspert Handlowo-Techniczny
Krystian Sałek
Ekspert Handlowo-Techniczny
Krystian Mizerny
Ekspert Handlowo-Techniczny
Hubert Włodarczak
Ekspert Handlowo-Techniczny
Marcin Bielawa
Ekspert Handlowo-Techniczny
Iwona Matyniak
Specjalista ds. sprzedaży
Agnieszka Rybarska
Specjalista ds. Obsługi Klienta
Marcin Janowski
Dyrektor Sprzedaży Eksportowej
Agnieszka Wysocka
Export Development Manager
Klaudia Rozmiarek
Menadżer Sprzedaży Eksportowej
Elżbieta Dunowska
Menadżer Sprzedaży Eksportowej
Hanna Majchrowicz
Menadżer Sprzedaży Eksportowej
Magdalena Walczak
Specjalista Sprzedaży ds. Eksportu
Patrycja Smorawińska
Specjalista Sprzedaży ds. Eksportu
Natalia Skupniewicz
Specjalista Sprzedaży ds. Eksportu
Julia Wieczorek
Specjalista Sprzedaży ds. Eksportu
Marta Rozmiarek
Specjalista Sprzedaży ds. Eksportu
Bezpłatna wycena
Aleksandra Gronek
Kierownik Działu Obsługi Klienta