Skontaktuj się z nami
Napisz do nas
Skonfiguruj halę
Wybierz język

Jak wykorzystać hale namiotową w logistyce?

Dla branży logistycznej producent Protan Elmark przygotowuje wysokiej jakości hale magazynowe do przechowywania i składowania produktów. Dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów oraz profili aluminiowych lub stalowych, oferujemy przedsiębiorcom najlepsze i sprawdzone rozwiązanie – całoroczną halę magazynową. Jakie są zalety wykorzystania hali namiotowej w logistyce? Zachęcamy do zapoznania się z najważniejszymi informacjami!

Zadzwoń do nas
Napisz do nas
Skonfiguruj halę
Hale magazynowe – poznaj korzyści!

Hale magazynowe – poznaj korzyści!

Jedną z najważniejszych zalet hal namiotowych dostępnych u producenta Protan Elmark jest pełna mobilność obiektu – w dowolnym momencie można przeprowadzić demontaż hali i ponowny montaż w innym miejscu. W przypadku otwarcia nowego oddziału centrum logistycznego lub zmiany siedziby całej firmy, Specjaliści Protan Elmark przeprowadzają montaż niemal na dowolnym gruncie. W Protan Elmark dostępne są dwa rodzaje geometrii obiektów: hale z dachem dwuspadowym oraz wielospadowym.

Przygotowujemy szeroki wybór wymiarów hal magazynowych dla klientów z całej Polski. Realizujemy również indywidualne projekty, dostosowane do potrzeb i wymagań firmy. Oprócz zmiany miejsca, umożliwiamy również zwiększenie długości hali magazynowej niemal w każdym momencie użytkowania. Dodatkowo, wybór hali namiotowej zamiast przestrzeni do składowania w tradycyjnym budynku murowanym zapewnia niższe koszty utrzymania magazynu. Ponadto czas oczekiwania, zarówno produkcyjny, jak i montażowy jest dużo krótszy niż w przypadku obiektu murowanego. Powierzchnia nawet do 2 000m2 może powstać w ciągu maksymalnie 5 tygodni od ustalenia szczegółów zamówienia.

Magazyn na miarę potrzeb każdej firmy

Magazyn na miarę potrzeb każdej firmy

Aby zapewnić odpowiednie warunki do przechowywania produktów i materiałów, wykorzystujemy systemy: izolacji, wentylacji oraz ogrzewania. Doposażenie hali magazynowej pozwalają na utrzymanie stabilnej temperatury, co pozwala na użytkowanie hali przez cały rok w różnych częściach kraju. Usztywnienia konstrukcji z pewnością nada poszycie ścian bocznych blachą trapezową lub płytą warstwową.

Oferujemy również:

  • montaż oświetlenia,
  • montaż klimatyzacji,
  • montaż bram sterowanych na pilota,
  • instalację systemu ogrzewania i wentylacji,
  • budowę ścianek działowych wewnątrz hali.

Gwarantujemy najwyższą jakość wykonania i profesjonalne podejście

W ramach realizacji nasza firma oferuje pomoc w zakresie organizacji wszelkich formalności związanych z uzyskaniem zgłoszenia lub pozwolenia budowlanego. Firma Protan Elmark oferuje również korzystne warunki finansowania dla klientów – wszystkie hale namiotowe są dostępne w ofercie leasingowej z niską wpłatą własną w wysokości 10% wartości obiektu.

Zapewniamy również:

  • terminową realizację,
  • przeprowadzenie prac montażowych z zachowaniem standardów bezpieczeństwa,
  • znak CE gwarantujący bezpieczeństwo produktu,
  • produkcję opartą na najwyższej technologii,
  • wysoki poziom obsługi i doradztwa na każdym etapie realizacji i użytkowania obiektu.

Skontaktuj się z nami przez formularz

Administratorem Twoich danych jest PROTAN ELMARK
KLIKNIJ i dowiedz się więcej o ochronie Twoich danych.

Lub bezpośrednio z działem sprzedaży

Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań.
Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej