Skontaktuj się z nami
Napisz do nas
Skonfiguruj halę
Wybierz język

Jak wykorzystać halę namiotową w rolnictwie?

Rolnictwo, jak każda inna branża wymaga profesjonalnych rozwiązań najwyższej jakości. Hale namiotowe od Protan Elmark to ekonomiczne i nowoczesne konstrukcje. Niskie koszty inwestycji i szybka realizacja to największe korzyści hal namiotowych od producenta. Jak odpowiednio przygotować i wykorzystać hale w rolnictwie? Przedstawiamy największe zalety hal magazynowych od Protan Elmark

Zadzwoń do nas
Napisz do nas
Skonfiguruj halę
Dlaczego zamknięta hala namiotowa jest lepsza od tunelowej?

Dlaczego zamknięta hala namiotowa jest lepsza od tunelowej?

Hala tunelowa to najbardziej znany obiekt wykorzystywany w rolnictwie. Rekomendujemy wybór zamkniętej hali namiotowej z przeznaczeniem na magazynowanie, ze względu na mocniejszą konstrukcję obiektu i profesjonalny sposób montażu. Zamknięta przestrzeń to większe bezpieczeństwo – hala namiotowa od Protan Elmark zmniejsza ryzyko kradzieży przechowywanych towarów i maszyn. Oprócz tego, w dowolnym momencie można zwiększyć rozmiar hali przy niskich kosztach inwestycji.

Odpowiednie warunki do przechowywania

Stabilna temperatura wewnątrz obiektu to kluczowa kwestia, która decyduje o odpowiednim przechowywaniu produktów rolnych. System izolacji poszycia ścian szczytowych oraz bocznych sprawia, że obiekt halowy nie traci znacznie temperatury w czasie zimy. Jeśli hala magazynowa wymaga dogrzania, zalecamy wykorzystanie nagrzewnic węglowych lub olejowych. Rekomendujemy montaż systemu wentylacji – dzięki temu latem, temperatura w obiekcie będzie niższa w hali namiotowej niż na zewnątrz obiektu.

 Odpowiednie warunki do przechowywania
Dostosowanie do potrzeb rolnictwa

Dostosowanie do potrzeb rolnictwa

Oferujemy szeroki wybór rozmiarów i wysokości hali namiotowej. Najlepszym rozwiązaniem z zakresu składowania produktów rolnych i maszyn będzie hala magazynowa wielospadowa. Konstrukcja dachu w kalenicy może wynosić ponad 12 m. Nasi eksperci przygotowali szeroki wybór dodatkowego wyposażenia.Najlepsze rozwiązania dla rolnictwa od Protan Elmark to:

  • montaż podjazdów potrzebnych do przetransportowania maszyn rolniczych
  • budowa ścianek działowych wewnątrz obiektu

Magazynowe hale namiotowe i rolnictwo – korzyści

Nasze konstrukcje zapewniają niższy koszt utrzymania w stosunku do tradycyjnego budynku murowanego z przeznaczeniem na magazynowanie produktów i urządzeń. Wszystkie obiekty halowe od Protan Elmark są wykonywane z profili aluminiowych lub stalowych w zamkniętym układzie kratownicowym oraz z najwyższej jakości materiałów PCV, blach trapezowych oraz płyt warstwowych. Dzięki tak przygotowanej konstrukcji, hale magazynowe mogą być użytkowane przez cały rok. Nasze hale namiotowe zapewniają najwyższą jakość użytkowania przez wiele lat. Hale magazynowe to obiekty o uniwersalnym zastosowaniu z powodzeniem mogą być wykorzystywane również jako hale dla zwierząt oraz tradycyjne magazyny.

Skontaktuj się z nami przez formularz

Administratorem Twoich danych jest PROTAN ELMARK
KLIKNIJ i dowiedz się więcej o ochronie Twoich danych.

Lub bezpośrednio z działem sprzedaży

Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań.
Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej