Kompleksowość usług od Protan Elmark

W Protan Elmark produkujemy hale namiotowe o różnym przeznaczeniu, w tym hale magazynowe i przemysłowe. W tej dziedzinie jesteśmy specjalistami, którym zaufało wielu klientów. Ci klienci założyli, że chcą się skupić na zarabianiu pieniędzy dla swojej firmy, zamiast na organizacji i koordynacji zadań związanych z budową nowego obiektu. Kompleksowość usług firmy Protan Elmark to ułatwia. Przekonaj się dlaczego!

Kompleksowy zakres usług Protan Elmark

Jako Protan Elmark ściśle współpracujemy z wykonawcami, specjalistami nie tylko w dziedzinach produkcji hal. Korzystamy z wiedzy ekspertów również podczas wyboru nawierzchni, tworzenia projektu czy pomocy w uzyskaniu wsparcia finansowego lub prawnego. 

Jako eksperci w branży nie boimy się żadnych pytań, dlatego omówimy z Tobą wszystkie niejasne zagadnienia. Stawiamy na ciągły rozwój, dzięki czemu nieustannie dostarczamy bezpieczne hale i namioty wysokiej jakości.

Zajmiemy się uzyskaniem pozwoleń na budowę wymaganych w niektórych przypadkach do postawienia hali, wykonamy projekt, przygotujemy podłoże, a następnie przystąpimy do realizacji hali. Na tym jednak nie kończy się nasza praca. Wykonamy dla Ciebie również prace serwisowe oraz przeprowadzimy szkolenia.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Inwestycja w hale namiotowe to szansa dla Twojej firmy na oszczędność czasu. Każdego klienta traktujemy jak partnera biznesowego. Nasze realizacje mają służyć zwiększeniu zysków. Wbrew pozorom to nie tylko aspekty finansowe. Korzyść dla Twojej firmy opiera się na 4 filarach. Jakich?

Pieniądze

Wybierając hale namiotowe, ponosisz mniejsze koszty inwestycji niż w przypadku budowy obiektu stałego. Podejmij współpracę z Protan Elmark i zyskaj gwarancję kompleksowego podejścia. Obejmuje ona również doradztwo:

  • techniczne,
  • budowlane,
  • prawne,
  • finansowe.

Ze wszystkich tych usług skorzystasz w ramach jednej umowy. Dzięki temu nie ponosisz dodatkowych kosztów. Produkujemy hale odporne na warunki atmosferyczne, dopasowane do indywidualnych potrzeb, a równocześnie niezwykle wytrzymałe. Oferujemy również korzystne opcje finansowania (raty, leasing).

Czas

Kiedy my zajmiemy się realizacją projektu, Ty możesz skupić się na rozwoju swojej firmy, niezależnie w jakiej branży działasz. Wizyty w urzędach, szukanie podwykonawców, nadzorowanie prac – to tylko niektóre z zadań, które pochłoną Twój czas, jeśli podejmiesz się samodzielnej organizacji budowy. W Protan Elmark masz gwarancję kompleksowego działania, a dzięki temu – szybkiej realizacji projektu i zwrotu inwestycji.

Bezpieczeństwo

Wysoki poziom bezpieczeństwa zapewniają materiały najwyższej jakości oraz nasze doświadczenie. Dodatkowo zapewniamy również serwis oraz szkolenia, które niwelują ryzyko niebezpiecznych incydentów.

Spokój

Gwarantem spokoju o przeprowadzoną przez nas inwestycję jest książka gwarancyjna, książka świadectw i atestów oraz projekt techniczny konstrukcji hali namiotowej, które otrzymujesz po zakończeniu prac. Wszystkie projekty wykonują fachowe ekipy montażowe, ze wsparciem ekspertów techniczno-budowalnych.

Poznaj historię naszej współpracy z firmą VIMA

Te cztery filary świetnie sprawdziły się podczas współpracy z firmą VIMA, która zajmuje się produkcją opakowań. Jej właściciel – Arayik Nersisyan – postanowił oszczędzić swój czas i pieniądze korzystając z usług naszego przedsiębiorstwa.

Dlaczego akurat Protan Elmark? Arayik Nersisyan wyliczył, że jego roboczogodzina, przy założeniu, że firma VIMA generuje zysk netto na poziomie 1 miliona złotych, jest warta 2 000 zł. Założył też, że potrzebuje około 2 tygodni, między innymi na zorganizowanie podwykonawców, kontakt z placówkami sektora publicznego, otrzymanie pozwoleń oraz przygotowanie podłoża i miejsca na budowę. Roboczogodzina Arayika, pomnożona przez 2 tygodnie pracy, daje wynik 160 000 zł. Tyle wart jest czas, który musiałby poświęcić na samodzielną budowę hali.

Wybierając Protan Elmark mógł skupić się na zarządzaniu i organizacji firmą VIMA, co umożliwiło zwiększenie zysków. Z kolei my, jako producent hal namiotowych, zajęliśmy się wszystkimi pracami związanymi z powstaniem hali.

Od początku do końca nad projektem pracowało grono specjalistów, którzy zapewnili firmie VIMA spokój, o który niełatwo w biznesie. Dzięki temu właściciel zyskał cenny czas, który mógł wykorzystać na rozwój firmy oraz bezpieczeństwo i pewność, że konstrukcja spełnia wszelkie normy i jest zgodna z przepisami.

Dziękujemy firmie VIMA, a szczególnie jej właścicielowi, Arayikowi Nersisyanowi, za zaufanie. Cieszymy się, że produkcja hal daje naszym klientom nie tylko obiekty gotowe do użytku, ale również wymierne korzyści w postaci zysku, oszczędności czasu i partnerskiej współpracy.

Więcej niż hale namiotowe, przemysłowe, magazynowe i wiele więcej

Twoja firma również może zyskać na współpracy z Protan Elmark – naprawdę nie musisz tracić czasu na organizację podwykonawców, negocjacje i inne zadania związane z inwestycją. Produkujemy między innymi:

W ofercie znajdują się również namioty magazynowe oraz przemysłowe. Dodatkowe miejsce w takim obiekcie pozwoli Ci składować materiały, obsługiwać klientów, a nawet organizować spotkania. Docenią je właściciele firm z branży eventowej, budowlanej, przemysłowej czy logistycznej. Wybierz rodzaj hali odpowiedni dla Twojej firmy i przekonaj się, że jest to idealne rozwiązanie właśnie dla Twojego biznesu.

Wykonujemy montaże na terenie całej Polski. Wybrane realizacje zobaczysz na naszej stronie internetowej.

Hale namiotowe dostępne w całej Polsce

Zadzwoń do nas
Napisz do nas
Skonfiguruj halę

Wyślij zapytanie

Administratorem Twoich danych jest PROTAN ELMARK
KLIKNIJ i dowiedz się więcej o ochronie Twoich danych.
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych
Zgoda na kontakt w formie elektronicznej (e-mail)

Zadzwoń do nas

+48 690 690 510

Lub bezpośrednio z działem sprzedaży

Aleksandra Gronek
Kierownik Działu Obsługi Klienta
Kinga Kraśner
Starszy Specjalista ds. Sprzedaży
Agata Bogacka
Starszy Specjalista ds. Sprzedaży
Marta Turska
Starszy Specjalista ds. Sprzedaży
Agnieszka Kaczmarek
Starszy Specjalista ds. Sprzedaży
Łukasz Krzymieniecki
Ekspert Handlowo-Techniczny
Krystian Sałek
Ekspert Handlowo-Techniczny
Krystian Mizerny
Ekspert Handlowo-Techniczny
Hubert Włodarczak
Ekspert Handlowo-Techniczny
Marcin Bielawa
Ekspert Handlowo-Techniczny
Iwona Matyniak
Specjalista ds. sprzedaży
Agnieszka Rybarska
Specjalista ds. Obsługi Klienta
Marcin Janowski
Dyrektor Sprzedaży Eksportowej
Agnieszka Wysocka
Export Development Manager
Klaudia Rozmiarek
Menadżer Sprzedaży Eksportowej
Elżbieta Dunowska
Menadżer Sprzedaży Eksportowej
Hanna Majchrowicz
Menadżer Sprzedaży Eksportowej
Natalia Werno
Menadżer Sprzedaży Eksportowej
Mirosław Nawrot
Menadżer Sprzedaży Eksportowej
Magdalena Walczak
Specjalista Sprzedaży ds. Eksportu
Patrycja Smorawińska
Specjalista Sprzedaży ds. Eksportu
Natalia Skupniewicz
Specjalista Sprzedaży ds. Eksportu
Julia Nawojczyk
Specjalista Sprzedaży ds. Eksportu
Marta Rozmiarek
Specjalista Sprzedaży ds. Eksportu
Bezpłatna wycena
Aleksandra Gronek
Kierownik Działu Obsługi Klienta