Krok od pozyskania finansownia na halę

Zdecydowałeś się na zakup naszej hali i zastanawiasz się nad źródłem jej finansowaniem? Niekoniecznie chcesz pozbywać się wolnych środków które posiadasz?

Dobrze się składa, bowiem znajdziemy dla Ciebie rozwiązanie tego problemu! Nasze hale można sfinansować na dwa sposoby:

  • Pierwsza opcja to leasing operacyjny. To taki sam leasing, kiedy kupujesz na przykład samochód dla swojej firmy. Księgujesz w koszty opłatę wstępną oraz całą ratę leasingową. Nie musisz martwić się o VAT, gdyż jest on doliczony do każdej raty,
  • Drugi wariant to zakup hali przy udziale pożyczki leasingowej. To opcja dla tych, którzy nie spełniają warunków do uzyskania leasingu operacyjnego lub chcieliby na przykład skorzystać z dłuższego niż przy leasingu operacyjnym okresu finansowania. Jednocześnie można skorzystać z przywilejów jakie niesie za sobą amortyzacja kiedy rozliczasz ją u siebie w firmie a nie przez leasingodawcę. O korzyściach można też mówić wtedy kiedy firma stara się o dotację, przy której musisz być właścicielem przedmiotu; taki wymóg określił ustawodawca.

Jesteśmy pewni, że znajdujesz się w komfortowej sytuacji, gdyż możesz wybrać spośród kilku znanych na rynku firm leasingowych, które oferują rozwiązania, o których piszemy wyżej (leasing operacyjny oraz pożyczkę leasingowa).

Każda z firm leasingowych ma odmienne podejście do tematu finansowania hal, różne procedury i warunki, my posiadamy taką wiedzę i jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Nie musisz chodzić od firmy do firmy, tracić swój cenny czas pytając o szczegóły. Załatwiliśmy to już za Ciebie i teraz poprowadzimy Cię za „rękę” tak żebyś na końcu tej drogi mógł podpisać umowę na finansowanie hali.

Czy teraz masz większą pewność, że wspólnie będzie nam łatwiej zrealizować ten temat?

 

Specjalnie dla Ciebie do dyspozycji jest nasz partner finansowy, z którym współpracujemy od kilku lat w zakresie finansowania hal.  Jest to doświadczona osoba, która w tym segmencie działa od ponad 6 lat, a w sektorze bankowo-leasingowym ponad 15 lat. Nasz partner przeprowadzi Cię przez cały ten proces i będzie zawracał uwagę na ważne kwestie, żeby ostatecznie osiągnąć SUKCES.

To startujemy! Wybrałeś już obiekt jaki chciałbyś mieć? Jeżeli tak to dziękujemy za Twoje zaufanie. Teraz możemy działać dalej.

 

Zastanów się ile własnych środków możesz wnieść w tą inwestycję, gdyż firmy leasingowe wymagają tego. Nie uda się zrealizować finansowania hali bez nakładu własnych środków czyli tzw. wkładu własnego. Nie wystarczy inwestycja w przygotowanie gruntu. Firmy leasingowe nie traktują przygotowania gruntu pod halę jako wkładu własnego.

Generalnie nie ma sztywno określonego wysokości wkładu własnego – jedynie jedna firma narzuca z góry wkład własny w wysokości 20%. Oczywiście im więcej zaangażujesz swoich środków tym koszt finansowania będzie niższy – mniejsze ryzyko dla firmy leasingowej. Masz możliwość porównania jak wygląda koszt finansowania hali w kilku wariantach w zależności od wysokości wkładu własnego.

Okres finansowania dostosujemy do Twoich możliwości tak, aby rata za halę nie obciążała nadmiernie Twojego budżetu. Oczywiście mamy dość szeroki wybór okresu finansowania. Jeżeli chcesz szybko spłacić swoje zobowiązanie to wybierz pożyczkę leasingową. Okres finansowania zaczyna się od 1 roku a maksymalnie możesz ją zaciągnąć na 10 lat ale tylko w indywidulanych przypadkach.

Bez większych problemów otrzymasz finansowanie na 7-8 lat, oczywiście wszystko wymaga pełnej analizy w firmie leasingowej i ostatecznej decyzji. Jeżeli myślisz o leasingu operacyjnym to wtedy minimalnym okresem są 4 lata a maksymalnym 5 lat. Tu leasingodawca sztywno określił okres od którego nie ma odstępstw.

Jeżeli działasz na rynku już trochę czasu, osiągasz dobre wyniki finansowe oraz posiadasz niezbędny majątek do prowadzenia działalności gospodarczej to na pewno uda się gładko uzyskać finansowanie. Jeżeli natomiast działasz krótko i nie masz historii kredytowej pomyśl o zaprzyjaźnionej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, która wesprze Cię i poręczy finansowanie.

Zacznijmy od krótkiej rozmowy z naszym partnerem finansowym, który odpowie na pytanie czy możemy zaproponować Ci rozwiązanie finansowe, które umożliwi zakup naszej hali. Nasz partner będzie mógł również wstępnie ocenić sytuację finansową Twojej firmy.

Jeżeli zdecydujesz się na sfinansowanie hali środkami, które są w dyspozycji firm leasingowych to w ten czas zdecydujemy wspólnie lub po Twojej konsultacji z księgowym czy to ma być leasing operacyjny czy pożyczka leasingowa. Nasz partner przygotuje dla Ciebie wyliczenia spośród których będzie mógł dokonać wyboru.

Możemy to podsumować w następujących krokach:

Krok 1

  • Wybór hali – również formalności, które musisz spełnić, żeby postawić halę – czyli zgłoszenie lub pozwolenie budowalne, które uzyskasz na podstawie projektu budowlanego.

Krok 2

  • Telefon do naszego partnera finansowego lub kontakt mailowy, w którym przedstawisz co dokładnie Cię interesuję.

Krok 3

  • Odpowiedzi na pytania partnera i przygotowanie przez niego ofert na finansowanie hali.

Krok 4

  • Wybór finansowania, opracowanie dokumentów do leasingu i złożenie wniosku.

Krok 5

  • Decyzja i podpisanie umowy.

Krok 6

  • Postawienie hali i zapłata za halę środkami pochodzącymi z leasingu lub pożyczki leasingowej

logo duze

Naszym partnerem finansowym jest Monika Czarnik. Kontakt telefoniczny do naszego partnera finansowego to 605-894-160 lub mailowy m.czarnik@bedebe.pl 

Hale namiotowe dostępne w całej Polsce

Zadzwoń do nas
Napisz do nas
Skonfiguruj halę

Wyślij zapytanie

Administratorem Twoich danych jest PROTAN ELMARK
KLIKNIJ i dowiedz się więcej o ochronie Twoich danych.
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych
Zgoda na kontakt w formie elektronicznej (e-mail)

Zadzwoń do nas

+48 690 690 510

Lub bezpośrednio z działem sprzedaży

Aleksandra Gronek
Kierownik Działu Obsługi Klienta
Kinga Kraśner
Starszy Specjalista ds. Sprzedaży
Agata Bogacka
Starszy Specjalista ds. Sprzedaży
Marta Turska
Starszy Specjalista ds. Sprzedaży
Agnieszka Kaczmarek
Starszy Specjalista ds. Sprzedaży
Łukasz Krzymieniecki
Ekspert Handlowo-Techniczny
Krystian Sałek
Ekspert Handlowo-Techniczny
Krystian Mizerny
Ekspert Handlowo-Techniczny
Hubert Włodarczak
Ekspert Handlowo-Techniczny
Marcin Bielawa
Ekspert Handlowo-Techniczny
Iwona Matyniak
Specjalista ds. sprzedaży
Agnieszka Rybarska
Specjalista ds. Obsługi Klienta
Marcin Janowski
Dyrektor Sprzedaży Eksportowej
Agnieszka Wysocka
Export Development Manager
Klaudia Rozmiarek
Menadżer Sprzedaży Eksportowej
Elżbieta Dunowska
Menadżer Sprzedaży Eksportowej
Hanna Majchrowicz
Menadżer Sprzedaży Eksportowej
Natalia Werno
Menadżer Sprzedaży Eksportowej
Mirosław Nawrot
Menadżer Sprzedaży Eksportowej
Magdalena Walczak
Specjalista Sprzedaży ds. Eksportu
Patrycja Smorawińska
Specjalista Sprzedaży ds. Eksportu
Natalia Skupniewicz
Specjalista Sprzedaży ds. Eksportu
Julia Nawojczyk
Specjalista Sprzedaży ds. Eksportu
Marta Rozmiarek
Specjalista Sprzedaży ds. Eksportu
Bezpłatna wycena
Aleksandra Gronek
Kierownik Działu Obsługi Klienta