Skontaktuj się z nami
Napisz do nas
Skonfiguruj halę
Wybierz język

Kupno czy wynajem hali przemysłowej? Zasady leasingowe w Protan Elmark

Budżet nie pozwala na zakup hali przemysłowej w ważnym okresie rozwoju Twojej firmy? Zachęcamy do zapoznania się z ofertą leasingową przygotowaną dla klientów Protan Elmark. Leasing to idealna forma finansowania, która została przygotowana dla naszych klientów przez zewnętrzną firmę ORIX. Protan Elmark to firma z wieloletnim doświadczeniem, która zajmuje się projektowaniem i przygotowywaniem hal namiotowych z przeznaczeniem na magazyn, namioty gastronomiczne oraz obiekty sportowe.

Zadzwoń do nas
Napisz do nas
Skonfiguruj halę
Leasing to najlepsze rozwiązanie

Leasing to najlepsze rozwiązanie

Czy wiesz, że kwota jednomiesięcznego czynszu za wynajęcie hali magazynowej od innej firmy na okres dłuższy niż sześć miesięcy i koszty raty leasingowej w Protan Elmark są do siebie zbliżone? Z naszą ofertą, zyskujesz możliwość wykupu hali przemysłowej na korzystnych warunkach już po roku użytkowania. Hale przemysłowe w Protan Elmark to niezawodna konstrukcja i największa jakość wykonania. Swoim klientom proponujemy również możliwość doposażenia hali w podłogę, oświetlenie i system grzewczy w okresie jesienno-zimowym.

Największe korzyści dla Twojej firmy

Możliwość wykupienia hali jest jedną z największych zalet, która decyduje o wyższości leasingu nad wynajmem. Pamiętaj, że posiadając umowę leasingową, możesz skorzystać z odliczenia podatku VAT. W przypadku zwykłej umowy najmu, Twoja firma nie będzie miała takiej możliwości.

Leasing hal namiotowych w Protan Elmark dostępny jest w korzystnych wariantach:

  • leasing operacyjny i finansowy,
  • leasing dla osób fizycznych, które nie prowadzą własnej działalności gospodarczej,
  • leasing dla spółek cywilnych,
  • leasing dla spółek prawa handlowego.

Protan Elmark zawsze wychodzi naprzeciw swoim klientom, dlatego wybraliśmy doświadczoną firmę zajmującą się sporządzaniem umowy leasingowej. Formalności zostały zmniejszone do minimum, aby transakcja przebiegła jak najsprawniej, a zasady umowy były jasne i przejrzyste.

Skontaktuj się z nami przez formularz

Administratorem Twoich danych jest PROTAN ELMARK
KLIKNIJ i dowiedz się więcej o ochronie Twoich danych.

Lub bezpośrednio z działem sprzedaży

Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań.
Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej