Skontaktuj się z nami
Napisz do nas
Skonfiguruj halę
Wybierz język

Namioty imprezowe – rozpocznij sezon z Protan Elmark!

Sezon letni to czas, w którym szczególnym zainteresowaniem cieszą się nasze namioty imprezowe. Kiedy dopisuje ładna pogoda, okazji do celebrowania nie brakuje: komunie, śluby, imprezy okolicznościowe, przyjęcia czy bankiety firmowe – te uroczystości z powodzeniem mogą zostać zorganizowane w namiotach. Hale imprezowe Protan Elmark nie tylko pomieszczą wielu gości i ochronią przed deszczem czy chłodem, ale również będą stanowić piękną oprawę całego wydarzenia.

Zadzwoń do nas
Napisz do nas
Skonfiguruj halę
Dyskretny urok namiotu

Dyskretny urok namiotu

Wyjątkowa uroczystość w unikatowej odsłonie? Namioty Protan Elmark dzięki ciekawym rozwiązaniom nadadzą Twojemu wydarzeniu odpowiednią rangę. Fasady szklane rozświetlają wnętrza i nadają obiektom wrażenie lekkości. W porze nocnej można oświetlić namiot za pomocą dodatkowych lamp dekoracyjnych, tworząc niepowtarzalny nastrój. Białe poszycia naszych namiotów ślubnych i bankietowych znakomicie komponują się z charakterystycznymi dla tego typu imprez pastelowymi dekoracjami. Namiot, w przeciwieństwie do budynku, może zostać „otwarty” na ogród, co dodatkowo podnosi walory całego wydarzenia.

Namiot imprezowy na wakacjach

Prowadzisz hotel lub ośrodek wypoczynkowy? Znajdź dodatkową powierzchnię dla Twoich gości! Nasze namioty mogą stanowić doskonałą alternatywę dla restauracji na świeżym powietrzu, stołówek w ośrodkach wczasowych lub kolonijnych. Pod namiotem można bez przeszkód zorganizować koncert, wieczór taneczny, konkursy z nagrodami lub inną rozrywkę dla gości. Decydując się na namiot, możesz zapewnić urlopowiczom dobrą zabawę niezależnie od pogody. Dodatkowo, dzięki możliwości wyposażenia wnętrza w podłogę czy ogrzewanie, podniesiesz komfort w obiekcie.

 Namiot imprezowy na wakacjach

Skontaktuj się z nami przez formularz

Administratorem Twoich danych jest PROTAN ELMARK
KLIKNIJ i dowiedz się więcej o ochronie Twoich danych.

Lub bezpośrednio z działem sprzedaży

Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań.
Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej