Skontaktuj się z nami
Napisz do nas
Skonfiguruj halę
Wybierz język

Namioty konferencyjne na miarę Twojej firmy

Przygotowujesz się do targów lub branżowej imprezy i szukasz uniwersalnego rozwiązania dla swojego stoiska? Poznaj wszystkie możliwości, jakie dają nasze namioty konferencyjne i wystawowe! Przekształć swój namiot targowy w mobilne stoisko. Nadrukuj na nim logo firmy– tak, aby wszyscy zainteresowani klienci mogli z łatwością odnaleźć Cię podczas imprezy.

Zadzwoń do nas
Napisz do nas
Skonfiguruj halę
Wypromuj się na targach

Wypromuj się na targach

Z myślą o reprezentacyjnej funkcji namiotu firma Protan Elmark oferuje możliwość nadrukowania na poszyciu dowolnego wzoru. Może to być logotyp wystawcy, ale też inny wybrany przez klienta symbol lub kolor kojarzący się z firmą. Producent namiotów opracowuje projekty na planie kwadratu, prostokąta lub innego wieloboku. Istnieje możliwość dopasowania namiotów do indywidualnych preferencji. Poszycie, z jakiego wykonywane są namioty to trwały i estetyczny materiał. Montaż i demontaż namiotu eventowego można wykonać błyskawicznie i, co ważne, bez szkody dla konstrukcji obiektu.

Bierz przykład z najlepszych!

Wśród namiotów producenta Protan Elmark, projektowanych właśnie z przeznaczeniem na targi, znaleźć można obiekt wykonany na zlecenie przedsiębiorstwa GRAVIT Sp. z o. o Sp. komandytowa. Namiot wykorzystano podczas imprezy AGROTECH w Kielcach. Wykonany został w zgodzie z przyjętą przez firmę identyfikacją wizualną – z logiem, widocznym hasłem reklamowych „Technologie dla rolnictwa”, w rozpoznawalnych barwach zieleni. Namiot GRAVIT jest doskonałym przykładem wykorzystania stoiska wystawienniczego w celach promocyjnych.

 Bierz przykład z najlepszych!

Skontaktuj się z nami przez formularz

Administratorem Twoich danych jest PROTAN ELMARK
KLIKNIJ i dowiedz się więcej o ochronie Twoich danych.

Lub bezpośrednio z działem sprzedaży

Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań.
Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej