Skontaktuj się z nami
Napisz do nas
Skonfiguruj halę
Wybierz język

Protan Elmark razem z Hilti – czyli o solidnym partnerstwie dwóch marek

Do dynamicznego rozwoju każdej firmy potrzebny jest jasno określony cel i prawidłowo opracowana strategia. Tylko dzięki tym dwóm elementom możemy wprowadzić swój biznes na wyższy poziom. Jak to się udało nam? Staramy się współpracować z renomowanymi firmami, które prócz wysokiej jakości oferowanych produktów i usług, są także otwarte na ludzi i relacje. Jedną z nich jest właśnie Hilti.

Zadzwoń do nas
Napisz do nas
Skonfiguruj halę
27 lat doświadczenia

27 lat doświadczenia

Nasza firma za podstawowy cel stawia sobie wspieranie przedsiębiorstw w płynnym zwiększaniu przychodów, dzięki rozbudowie dodatkowej powierzchni użytkowej. Blisko 27 lat doświadczenia w realizacji projektów nowoczesnych hal namiotowych, sprawiło, że obecnie Protan Elmark uchodzi za lidera w swojej branży. Ekspansja na zagraniczne rynki to także element naszej strategii działania.

Nieustanny rozwój nie tylko na arenie krajowej, ale i międzynarodowej sprawił, że dzięki systematycznemu rozbudowywaniu sieci eksportowej obiekty sygnowane logotypem Proton Elmark znajdują się we wszystkich zakątkach świata, począwszy od Europy, poprzez Afrykę, a na Brazylii skończywszy. W naszej obecnej strukturze sprzedaży eksport stanowi już blisko 40%.

Piotr Bąkowski, dyrektor zarządzający Protan Elmark

Solidny partner

Od początku naszej działalności staramy się korzystać z nowatorskich rozwiązań technologicznych i skrupulatnie wyselekcjonowanych materiałów. Wraz z tak dynamicznym rozwojem postanowiliśmy zainwestować w narzędzia i sprzęt najwyższej jakości. Stąd też decyzja o podjęciu współpracy z międzynarodową firmą Hilti, która specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowych usług dla branży budowlanej. Wiemy, że etap produkcji i montażu hal jest najważniejszy, dlatego korzystamy z narzędzi, testów, a także oprogramowań do prac konstrukcyjnych dostarczanych przez naszego partnera.

Protan Elmark współpracuje z Hilti również na zasadzie najmu długoterminowego, w usłudze Zarządzania Flotą. Oznacza to, że to właśnie dostawca wszelkich narzędzi odpowiedzialny jest za ich ciągłą sprawność i wydajność. Rozwiązanie to zapewnia systematyczne serwisowanie sprzętu na najwyższym poziomie, jak również niweluje ryzyko przestojów w pracy. Kluczowa dla wybieranych przez Protan Elmark narzędzi jest nie tylko nienaganna praca, ale i bezpieczeństwo oraz komfort operatorów maszyn. Urządzenia Hilti wyposażone są w szereg udogodnień, takich jak niskie wibracje, ochrona przed niekontrolowanym obrotem urządzenia czy hamulec tarczy. Jednocześnie, szybka praca poszczególnych mechanizmów umożliwia maksymalne wykorzystanie czasu pracownika 

Michał Dzieciuchowicz, kierownik ds. produktów i usług, Hilti.

Skontaktuj się z nami przez formularz

Administratorem Twoich danych jest PROTAN ELMARK
KLIKNIJ i dowiedz się więcej o ochronie Twoich danych.

Lub bezpośrednio z działem sprzedaży

Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań.
Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej