Skontaktuj się z nami
Napisz do nas
Skonfiguruj halę
Wybierz język

Roczne podsumowanie w Protan Elmark - spotkanie z pracownikami

Co roku nasza firma organizuje wspólne spotkanie podsumowujące dla wszystkich pracowników Protan Elmark. Ma ono na celu przedstawienie rocznych efektów naszej pracy, w skali krajowej, jak i globalnej, a także planowanie założeń i celów na przyszły rok.

Zadzwoń do nas
Napisz do nas
Skonfiguruj halę
Wyjątkowe miejsce

Wyjątkowe miejsce

W tym roku spotkaliśmy się w wyjątkowym otoczeniu -  w Muzeum Narodowym Rolnictwa i Przemysłu Rolno - Spożywczego w Szreniawie. Przepiękna folklorystyczna aura i słoneczna pogoda sprzyjały pozytywnym nastrojom. 

Na miejsce przybyło ponad 100 pracowników Protan Elmark, którzy zajęli swoje miejsca w zabytkowej scenerii. Każdy z przybyłych dostał gadżet firmowy oraz interaktywny pilot do głosowania, który przydał się już na wstępie.

Cel spotkania

Wystąpienie rozpoczął Piotr Bąkowski -Dyrektor Zarządzający, witając zgromadzonych, a także wyjaśniając cel spotkania. O konkretnych efektach tegorocznych działań mówili kolejni prezentujący: Joanna Prokopiuk - Dyrektor Sprzedaży Krajowej, Marcin Janowski - Dyrektor Sprzedaży Eksportowej oraz Łukasz Bernaczyk – Kierownik Kontroli Jakości. Przedstawione zostały twarde dane i skrupulatne wyliczenia w ostatnich dwóch lat. Wnioskiem płynącym z prezentowanych slajdów był dynamiczny wzrost firmy, dzięki wynikom sprzedaży na rynku krajowym, jak i ekspansji na inne kraje Europy i świata.

Zgromadzeni na sali dowiedzieli się m.in. jakie działania promocyjne i wizerunkowe były podjęte w roku 2017, jakie były obroty firmy w porównaniu do poprzedniego roku, w jakich krajach na świecie znajdują się hale Protan Elmark oraz z jakimi podjęto współpracę w ostatnich latach. 

 Cel spotkania
Najlepsi z najlepszych

Najlepsi z najlepszych

Wyróżniono także najlepszych. Na pochwałę mogli liczyć pracownicy, którzy w poprzednim roku wykazali się wysokim zaangażowaniem i wynikami pracy. Pierwsza część spotkania została zamknięta wspólnym poczęstunkiem oraz anonimowym głosowaniem nt. poziomu zadowolenia z pracy w naszej firmie. Wyniki były jawne i okazały się bardzo budujące. Otóż większość pracowników stwierdziła, że jest zadowolona z pracy w Protan Elmark i poleciłaby ją swoim znajomym.

Plany na przyszłość

Druga część spotkania dotyczyła planów na przyszłość, założeń i projektów, jakie będą zrealizowane w kolejnych latach. Nakreślone zostały szanse i zagrożenia dalszego dynamicznego rozwoju. Pracownicy zostali też zapytani o to, co chcieliby zmienić w organizacji pracy, aby móc działać jeszcze sprawniej i czuć się w firmie jeszcze bardziej komfortowo.

Skontaktuj się z nami przez formularz

Administratorem Twoich danych jest PROTAN ELMARK
KLIKNIJ i dowiedz się więcej o ochronie Twoich danych.

Lub bezpośrednio z działem sprzedaży

Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań.
Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej