Skontaktuj się z nami
Napisz do nas
Skonfiguruj halę
Wybierz język

Rodzaje hal namiotowych Protan Elmark - infografika

Postanowiliśmy przedstawić Wam informacje o halach Protan Elmark w nieco innej, ciekawszej formie. Prezentujemy infografikę, dzięki której dowiecie się o różnorodnych przeznaczeniu hal namiotowych, rodzajach poszycia oraz konstrukcji.

Zadzwoń do nas
Napisz do nas
Skonfiguruj halę

INFOGRAFIKA rodzaje hal namiotowych

Szerokie zastosowanie

Hale namiotowe Protan Elmark sprawdzą się niemal w każdej branży. Dla porządku dzielimy je na kilka rodzajów:

Ostatnimi czasy realizujemy także hale jako chlewnie, hale do hodowli bydła, a także hale jako garaże w branży transportowej. Namioty halowe to także świetne rozwiązanie w e-commerce, jako magazyny do przechowywania różnorodnego asortymentu. 

Możemy się również pochwalić realizacją obiektów w kompleksie hal produkcyjnych. Dzięki odpowiedniemu zastosowaniu fasad  i parkietu namioty Protan Elmark sprawdzą się jako obiekty imprezowe, konferencyjne i koncertowe

 Szerokie zastosowanie
Rodzaje poszycia hal

Rodzaje poszycia hal

W naszej ofercie można znaleźć aż 4 różne rodzaje poszycia ścian bocznych:

  • Materiał PCV

Najtańsza forma poszycia hal; łatwa w naprawie; poszycie z tego materiału jest szybkie w montażu; szerokie zastosowanie: nadaje się zarówno do hal magazynowych, sportowych (ujeżdżalnie, korty, lodowiska) oraz imprezowych. 

  • Blacha trapezowa

Usztywnia halę; dużo trudniej ją uszkodzić; najczęściej stosowana w halach magazynowych.

  • Płyta warstwowa

Idealna dla hal ogrzewanych; zapewnia największą estetykę dla hal przemysłowych i magazynowych; najtrwalsza spośród oferowanych poszyć.

  • Fasady szklane

idealnie nadaje się do hal imprezowych/bankietowych; zapewnia nie tylko estetykę, ale przede wszystkich elegancję. Fasady mogą być uchylne, więc zapewniają naturalną wymianę powietrza; rozwiązanie drogie, ale bardzo trwałe. Sprawia, że hale namiotowe imprezowe nabierają charakteru de luxe.

Rodzaje konstrukcji hali

Naszym klientom proponujemy jedno z dwóch rodzajów konstrukcji hal:

  • aluminiowe

lekkie; szybkie w produkcji i montażu; mniejsze koszty samego montażu, gdyż montuje się je krócej niż hale stalowe; aluminium jest trwałym metalem i nie wymaga ocynku oraz nie koroduje. Zapewnia większą estetykę wykonanie poszycia; wewnątrz zapewniają więcej przestrzeni użytkowej, gdyż nie wymagają kratowania konstrukcji.

  • stalowe

mocne i trwałe, gdyż każdą konstrukcję cynkujemy i zabezpieczamy przed korozją. Nie wymagają lin poprzecznych. Z założenia przewidziane są na większe obciążenia śniegowe (np. hala 15x20 ALU – obciążenie 20kg/ STAL – 40kg).

Skontaktuj się z nami przez formularz

Administratorem Twoich danych jest PROTAN ELMARK
KLIKNIJ i dowiedz się więcej o ochronie Twoich danych.

Lub bezpośrednio z działem sprzedaży

Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań.
Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej