Jak wybrać halę namiotową dla firmy produkcyjnej?

Planujesz rozwój firmy? Postaw na nowoczesne rozwiązania, jakim są hale produkcyjne. Skorzystaj z naszych porad i dowiedz się, jak wybrać halę namiotową na produkcję.

Dlaczego hala produkcyjna to dobry wybór?

Zastanawiasz się, czy warto inwestować w tego typu obiekty? Hale namiotowetańsze od obiektów murowanych, a czas ich realizacji jest znacznie krótszy niż w przypadku klasycznej budowy. Rozwiązanie to świetnie więc sprawdzi się, gdy istotny jest czas. Hale produkcyjne od sprawdzonych producentów z powodzeniem mogą być wykorzystywane przez wiele lat dla wybranych branż - są bezpieczne, trwałe i odporne na warunki atmosferyczne. Budowa hal na indywidualne zamówienie pozwala także dostosować obiekt do potrzeb danego przedsiębiorstwa - tak jak w przypadku projektowania klasycznych zabudowań.

Zalety produkcyjnej hali namiotowej:

  • krótki czas realizacji,
  • niższe koszty budowy niż w przypadku obiektów murowanych,
  • mobilność,
  • dostosowanie do indywidualnych potrzeb klienta.

Jak wybrać halę produkcyjną? Porady

Aby mieć pewność, że hala produkcyjna będzie wytrzymała i sprawna przez wiele lat, warto wybrać obiekty wykonane z wysokiej jakości materiałów. Hala produkcyjna od producenta to często też gwarancja większych możliwości. Jako wiodący producent hal namiotowych dla firm zajmujących się produkcją, oferujemy możliwość dostosowania obiektu zarówno pod względem wielkości, rodzaju zastosowanej konstrukcji czy materiałów. Nasze hale produkcyjne docenili przedsiębiorcy na całym świecie! Na co zwrócić uwagę, wybierając halę namiotową na produkcję? Ważne jest, żeby gotowa hala spełniała nie tylko wymogi związane z bezpieczeństwem, ale i wymagania inwestora.

Po pierwsze - zadbaj o bezpieczeństwo

Jak wybrać halę produkcyjną? Przede wszystkim sprawdź atesty materiałów i posiadane certyfikaty firmy, z która chcesz współpracować! Wysoka jakość komponentów wykorzystanych do budowy hali produkcyjnej dla Twojego biznesu to podstawa! Budowa hal produkcyjnych powinna też być realizowana przez specjalnie do tego wyszkolonych pracowników, którzy dysponują  odpowiednimi narzędziami. 

Po drugie - określ wymiary hali produkcyjnej

Wielkość hali produkcyjnej powinna odpowiadać potrzebom Twojej firmy. Hale produkcyjne to obiekty o różnej wysokości, a także powierzchni, które realizowane są na wielu typach podłoża. Hale od producenta mają tę przewagę, że są produktem skrojonym na miarę - dostosowanym do warunków zabudowy działki, uwzględniające aktualne lub prognozowane potrzeby konkretnej firmy, a także charakteru działalności. Inaczej jest w przypadku wynajmu od pośrednika - najczęściej oferują oni gotowe hale produkcyjne, bez możliwości wprowadzenia znacznych modyfikacji.

Po trzecie - dopasuj rodzaj konstrukcji i poszycia

Hale produkcyjne to obiekty, mogą być zróżnicowane pod względem konstrukcji i poszycia - wśród propozycji całorocznych znajdują się hale stalowe i aluminiowe wykończone poszyciem płyty warstwowej. Producenci hal namiotowych często zapewniają doradztwo w zakresie doboru hali, której parametry odpowiadać będą potrzebom związanym z charakterem prowadzenia działalności - przykładowo, inne parametry powinna mieć hala dla firmy zajmującej się produkcją części samochodowych, a inne dla firmy zajmujących się produkcją przetworów dla branży cukierniczej.

Po czwarte - określ okres użytkowania

Zastanawiasz się, czy budowa hali namiotowej to rozwiązanie skomplikowane procedury prawno-budowlane? Hale namiotowe produkcyjne to obiekty:

  • tymczasowe - użytkowane do 180 dni w jednym miejscu
  • stałe - użytkowane powyżej 180 dni w jednym miejscu

Procedury prawne różnią się w zależności od typu hali. Do budowy tymczasowej hali produkcyjnej wystarczy zgłoszenie, dla hali namiotowej z przeznaczeniem dłuższego eksploatowania, konieczne jest pozwolenie na budowę - takie samo, jak w przypadku klasycznej budowy. 

Wybierz halę produkcyjną dla swojego biznesu!

Wiesz już, jak wybrać halę namiotową? Jeśli interesują Cię hale od producenta Protan Elmark, skorzystaj z konfiguratora, kalkulatora oraz formularza dostępnych na naszej stronie. Zapewniamy doradztwo oraz profesjonalne usługi projektowania hal produkcyjnych. Z nami wybudujesz halę idealną!

Hale namiotowe dostępne w całej Polsce

Zadzwoń do nas
Napisz do nas
Skonfiguruj halę

Wyślij zapytanie

Administratorem Twoich danych jest PROTAN ELMARK
KLIKNIJ i dowiedz się więcej o ochronie Twoich danych.
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych
Zgoda na kontakt w formie elektronicznej (e-mail)

Zadzwoń do nas

+48 690 690 510

Lub bezpośrednio z działem sprzedaży

Aleksandra Gronek
Kierownik Działu Obsługi Klienta
Kinga Kraśner
Starszy Specjalista ds. Sprzedaży
Agata Bogacka
Starszy Specjalista ds. Sprzedaży
Marta Turska
Starszy Specjalista ds. Sprzedaży
Agnieszka Kaczmarek
Starszy Specjalista ds. Sprzedaży
Łukasz Krzymieniecki
Ekspert Handlowo-Techniczny
Krystian Sałek
Ekspert Handlowo-Techniczny
Krystian Mizerny
Ekspert Handlowo-Techniczny
Hubert Włodarczak
Ekspert Handlowo-Techniczny
Marcin Bielawa
Ekspert Handlowo-Techniczny
Iwona Matyniak
Specjalista ds. sprzedaży
Agnieszka Rybarska
Specjalista ds. Obsługi Klienta
Marcin Janowski
Dyrektor Sprzedaży Eksportowej
Agnieszka Wysocka
Export Development Manager
Klaudia Rozmiarek
Menadżer Sprzedaży Eksportowej
Elżbieta Dunowska
Menadżer Sprzedaży Eksportowej
Hanna Majchrowicz
Menadżer Sprzedaży Eksportowej
Natalia Werno
Menadżer Sprzedaży Eksportowej
Mirosław Nawrot
Menadżer Sprzedaży Eksportowej
Magdalena Walczak
Specjalista Sprzedaży ds. Eksportu
Patrycja Smorawińska
Specjalista Sprzedaży ds. Eksportu
Natalia Skupniewicz
Specjalista Sprzedaży ds. Eksportu
Julia Nawojczyk
Specjalista Sprzedaży ds. Eksportu
Marta Rozmiarek
Specjalista Sprzedaży ds. Eksportu
Bezpłatna wycena
Aleksandra Gronek
Kierownik Działu Obsługi Klienta